UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

No Ogres ar 3 punktiem un 1. vietu

02.16.2020

IMG_8405

Pēc piedzīvotās neveiksmes Cēsīs spēlē pret Rubeni, Lekrings svētdienas vakarā devās izbraukuma spēlē uz Ogri. Šis bija komandas pēdējais izbraukums regulārajā sezonā, un no tā Lekrings atgriezās ar pārliecinošu uzvaru: 14:4.

Spēles pirmā puse bija salīdzinoši mazrezultatīva. Otrās trešdaļas 7. minūtē uz tablo rezultāts rādīja 4:2 par labu Lekringam, taču pēc tā spēle tika “lauzta”. Tālāk sekoja pamatīgs vārtu birums, Lekringam gūstot vēl piecus vārtus līdz spēles 40. minūtei. Trešā trešdaļa turpināja būt rezultatīva cēsiniekiem, gūstot vēl piecus vārtus, uz ko pretinieki rezultatīvi atbildēja tikai divas reizes.

Visvairāk punktu Lekrings rindās šoreiz guva Roberts Zande #34, kura kontā 4 punkti (1+3). Pa trīm punktiem guva arī Emīls Dzalbs #6, Jorens Malkavs #17, Andris Rajeckis #23, Kevins Šmits #62, un Kristiāns Miezītis #89. Vienu punktu spēles protokolā Kristiāns guva izdarot precīzu soda metienu uz pretinieku vārtiem. Viņš pēc spēles komentē:

“Ņemot vērā neveiksmīgo spēli mājās, šodien komandā motivācija nebija jāmeklē. Lai arī pretī stājās tabulas apakšgala komanda, mērķis bija noslēgt nedēļu uz pozitīvas nots. Kopumā komandas sniegums bija labs, taču, pieļāvām vairākas tehniskas kļūdas, savu lomu nospēlēja arī koka segums Ogres zālē. Beidzot arī pašam izdevās realizēt savus momentus, par ko, protams, jāpasakās maiņas biedriem.”

Līdzīgi kā spēlē novembrī, kad Ogres Vilki tika uzņemti kā viesi Cēsīs, cīņā netrūka asumu, par tiem Kristiāns saka: “Pretiniekiem noteikti vajadzētu piedomāt par savu spēles stilu, jo īpaši tādēļ, ka tuvojas regulārās sezonas beigas un izslēgšanas kārtas spēles – nevienam spēlētājam nav nepieciešamas traumas.”

Uzvarot Lekrings ieguva 3 punktus turnīra tabulā, kas garantē komandas uzvaru regulārajā sezonā. 21 spēlē Lekrings ir guvis 49 punktus, un neviena cita komanda līgā atlikušajās spēlēs vairs cēsiniekus apsteigt nevar. Zīmīgi, ka ir apritējuši 10 gadi, kopš Lekrings pabeidza regulāro sezonu 1. vietā – pēdējo reizi tas notika 2009./2010. gada sezonā.

Nākamnedēļ Cēsīs sagaidāms vēl viens Vidzemes turnīrs – kā viesi mājas laukumā tiks uzņemta Stalbes Pārgauja. Sezonās 1. apļa spēle nelika vilties faniem – pēc neizšķirta pamatlaikā un papildlaikā, spēle tika noslēgta 20 pēcspēļu metienu sērijā, kurā, diemžēl, Lekrings piekāpās. Kristiāns par gatavošanos šai spēlei saka: “Domāju sezonas pēdējai spēlei negatavosimies citādāk kā parasti. Jāturpina strādāt pie pašu spēles, lai spētu rādīt aizvien labāku sniegumu laukumā.”

Regulārās sezonas pēdējā cīņa norisināsies Cēsu Sporta kompleksā sestdien, 22. februārī, plkst. 18.00. Lekrings gaidīs un priecāsies par katru atbalstītāju, kas ieradīsies kopā sagaidīt izslēgšanas spēļu kārtu!