ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome

ČEMPIONI 2014 – 2015

1907626_868822219841585_8066586244616775704_n

SASTĀVS

Vieta Spēlētājs # Dz.datums Pozīcija Spēles Vārti Piespēles Punkti Minūtes
1. Andris Rajeckis 23 1992-07-11 U 36 32 25 57 10
2. Mārtiņš Rajeckis 10 1983-07-31 U 33 24 22 46 20
3. Andris Malkavs 3 1983-02-08 U 34 13 27 40 32
4. Gints Bērtulis 4 1988-07-20 U 31 27 12 39 16
5. Emīls Dzalbs 7 1995-01-24 U 31 25 12 37 0
6. Aleksandrs Abramovs 12 1991-03-02 U 31 24 13 37 18
7. Jānis Rajeckis 19 1992-07-11 A 34 23 12 35 6
8. Toms Rīsmanis 8 1991-07-09 U 34 11 24 35 10
9. Artūrs Jurševskis 41 1994-07-31 U 34 18 16 34 24
10. Ingus Laiviņš 11 1982-10-29 A 25 11 21 32 7
11. Toms Šmits 25 1992-11-11 U 36 17 8 25 28
12. Kārlis Bulmeisters 24 1988-09-29 U 27 11 11 22 8
13. Dāvis Vilders 9 1993-08-01 A 32 10 11 21 15
14. Pauls Erenbots 27 1997-04-11 A 34 12 6 18 2
15. Jānis Melderis 20 1996-06-20 A 35 10 6 16 6
16. Kaspars Bernāts 21 1989-09-15 A 30 5 7 12 21
17. Edgars Balodis 13 1997-12-29 U 5 1 1 2 2
18. Roberts Sudmalis 15 1995-03-20 U 10 0 2 2 2
19. Anrijs Vents 94 1994-04-27 V 32 0 2 2 0
20. Normunds Krūmiņš 93 1993-03-01 V 36 0 2 2 4
21. Pēteris Trekše 2 1999-04-20 A 8 1 0 1 0
22. Miks Ozols 1 1997-07-03 V 29 0 0 0 0

REZULTĀTI

Datums Laiks Mājnieki Rezultāts Viesi Vieta
Regulārā sezona
19.09 20:00 Cēsu alus/Lekrings 5:4 Lielvārde Cēsis
28.09 17:00 Cēsu alus/Lekrings 16:4 Ķekavas Bulldogs Cēsis
12.10 17:00 Cēsu alus/Lekrings 10:1 Jelgavas novads Cēsis
17.10 21:00 FK Rīga 6:7 Cēsu alus/Lekrings Rīgas OC
19.10 17:00 Cēsu alus/Lekrings 6:5 Mogo-RTU/Rockets Cēsis
25.10 18:00 SK Pārgauja 3:13 Cēsu alus/Lekrings Stalbe
26.10 17:00 Kurši 2:10 Cēsu alus/Lekrings Liepājas OC
08.11 17:00 Cēsu alus/Lekrings 6:8 Rubene Cēsis
09.11 17:00 Cēsu alus/Lekrings 10:4 Talsi/Triobet Cēsis
23.11 15:30 Ulbroka/FS Masters 4:7 Cēsu alus/Lekrings Ulbroka
29.11 18:00 FK Bauska 4:5 Cēsu alus/Lekrings Bauska
20.12 19:00 Lielvārde 6:7 Cēsu alus/Lekrings Lielvārde
27.12 19:00 Ķekavas Bulldogs 4:11 Cēsu alus/Lekrings Ķekava
04.01 17:00 Cēsu alus/Lekrings 13:3 Kurši Cēsis
10.01 20:00 Jelgavas novads 3:13 Cēsu alus/Lekrings Jelgava
11.01 18:00 Cēsu alus/Lekrings 5:6 FK Rīga Cēsis
17.01 19:00 Mogo-RTU/Rockets 7:3 Cēsu alus/Lekrings Rīgas OC
21.01 20:30 Cēsu alus/Lekrings 11:2 SK Pārgauja Cēsis
24.01 15:00 Latvija U19 1:4 Cēsu alus/Lekrings Kocēni
25.01 19:00 Rubene 7:3 Cēsu alus/Lekrings Kocēni
31.01 19:00 Cēsu alus/Lekrings 8:3 Ulbroka/FS Masters Cēsis
01.02 18:00 Talsi/Triobet 5:8 Cēsu alus/Lekrings Talsu Ģim.
03.02 20:00 Cēsu alus/Lekrings 5:4 PS FBK Valmiera/VIA Cēsis
13.02 20:30 Cēsu alus/Lekrings 9:3 FK Bauska Cēsis
15.02 18:00 FBK Valmiera/VIA 5:12 Cēsu alus/Lekrings Vidzemes OC
PLAY-OFF
21.02 19:00 Cēsu alus/Lekrings 8:7 Ulbroka/FS Masters Cēsis
22.02 19:00 Cēsu alus/Lekrings 3:5 Ulbroka/FS Masters Cēsis
28.02 15:00 Ulbroka/FS Masters 4:5 ET Cēsu alus/Lekrings Ulbroka
01.03 15:30 Ulbroka/FS Masters 5:7 Cēsu alus/Lekrings Ulbroka
07.03 19:00 Cēsu alus/Lekrings 7:1 Ulbroka/FS Masters Cēsis
14.03 17:00 Cēsu alus/Lekrings 8:4 Rubene Cēsis
15.03 17:00 Cēsu alus/Lekrings 3:6 Rubene Cēsis
21.03 16:00 Rubene 4:6 Cēsu alus/Lekrings Kocēni
22.03 16:00 Rubene 3:9 Cēsu alus/Lekrings Kocēni
28.03 17:00 Cēsu alus/Lekrings 7:5 Rubene Cēsis
11.04 19:30 Mogo-RTU/Rockets 4:9 Cēsu alus/Lekrings Jelgava ZOC

TABULA

Vieta Komanda Spēles Punkti Zaudēti punkti +/- Gūti vārti Zaudēti vārti Uzvaras Zaudējumi Soda minūtes
1. Mogo-RTU/Rockets 25 64 11 127 240 113 21 4 245
2. Cēsu alus/Lekrings 25 62 13 103 207 104 21 4 168
3. Rubene 25 52 23 36 172 136 17 8 170
4. FK Rīga 25 52 23 56 202 146 18 7 198
5. Lielvārde 25 48 27 31 177 146 16 9 137
6. Kurši 25 43 32 -1 162 163 14 11 197
7. Ulbroka/FS Masters 25 41 34 30 176 146 14 11 209
8. FBK Valmiera/VIA 25 37 38 -1 150 151 13 12 189
9. FK Bauska 33 53 46 21 253 232 19 14 272
10. SK Pārgauja 33 51 48 1 239 238 17 16 212
11. Ķekavas Bulldogs 33 31 68 -73 187 260 10 23 295
12. Talsi/Triobet 33 19 80 -96 149 245 5 28 284
13. Latvija U19 13 11 28 -8 67 75 3 10 46
14. Jelgavas novads 33 3 96 -226 112 338 1 32 251