ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome

ČEMPIONI 2008 – 2009

cempioni0809

Sastāvs

Nr Spēlētājs Spēles Vārti Piespēles Punkti
3 Artis Malkavs 31 41 33 74
11 Ingus Laiviņš 28 30 24 54
15 Jānis Freivalds 31 25 33 51
10 Mārtiņš Rajeckis 28 31 16 47
23 Ģirts Laugalis 31 26 20 46
22 Aigars Belasovs 31 19 25 44
8 Toms Rīsmanis 31 19 11 30
17 Artis Malkavs 27 19 11 30
7 Mārtiņš Jarohovičs 23 9 10 19
88 Ivo Preiss 17 9 9 18
12 Aleksandrs Abramovs 31 11 6 17
4 Gints Bērtulis 29 7 7 14
21 Mārtiņš Druvkalns 31 6 6 12
9 Ivars Rancāns 29 4 6 10
25 Matīss Kligins 23 7 1 8
19 Jānis Belasovs 10 2 4 6
16 Kristaps Vasiļjevs 21 4 1 5
6 Māris Zicmanis 22 2 2 4
41 Andis Levītis 18 2 2 4
20 Rihards Dainis 12 1 2 3
24 Mārtiņš Zicmanis 31 1 2 3
1 Guntis Bundzenieks 28 0 1 1
96 Ervīns Apinis 28 0 0 0
33 Lavrentijs Šarovs 1 0 0 0

Rezultāti

Datums Laiks Mājinieki Rezultāts Viesi Vieta
Regulārā sezona
06.09 20:00 RTU-INSPECTA 6:8 CelTik/Lekrings ROC
21.09 18:00 CelTik/Lekrings 3:1 Talsi/Triobet Cēsis
27.09 18:00 CelTik/Lekrings 11:5 Rubene Cēsis
04.10 16:00 Pārgauja 7:10 CelTik/Lekrings Stalbe
10.10 20:00 Ķekava 7:9 CelTik/Lekrings Ķekava
18.10 18:00 CelTik/Lekrings 15:3 FK Valmiera Cēsis
16.11 18:00 Kurši 6:10 CelTik/Lekrings Liepāja
22.11 20:00 CelTik/Lekrings 6:5 ASK/Lielvārde Cēsis
30.11 19:00 CelTik/Lekrings 15:4 FK Bauska Cēsis
20.12 18:00 CelTik/Lekrings 3:7 RTU-INSPECTA Cēsis
27.12 17:00 Jõgeva SK Tähe 5:6 CelTik/Lekrings Jogeva
03.01 16:00 Rīgas lauvas/LU 3:9 CelTik/Lekrings ROC
11.01 15:00 Talsi/Triobet 7:8 CelTik/Lekrings Talsi
17.01 18:30 Rubene 3:4 PS CelTik/Lekrings Kocēni
18.01 18:00 CelTik/Lekrings 7:8 Pārgauja Cēsis
23.01 20:00 CelTik/Lekrings 7:5 Rīgas lauvas/LU Cēsis
24.01 16:00 FK Valmiera 3:11 CelTik/Lekrings VOC
31.01 18:00 CelTik/Lekrings 9:7 Ķekava Cēsis
01.02 18:00 FK Bauska 3:12 CelTik/Lekrings Bauska
14.02 18:00 CelTik/Lekrings 17:4 Kurši Cēsis
21.02 19:00 ASK/Lielvārde 3:10 CelTik/Lekrings Lielvārde
28.02 18:00 CelTik/Lekrings 6:7 Jõgeva SK Tähe Cēsis
PLAY-OFF
07.03 20:00 CelTik/Lekrings 12:1 Rīgas lauvas/LU Cēsis
08.03 20:00 CelTik/Lekrings 12:4 Rīgas lauvas/LU Cēsis
13.03 20:00 Rīgas lauvas/LU 2:10 CelTik/Lekrings Spuņciems
21.03 20:00 CelTik/Lekrings 9:3 Ķekava Cēsis
22.03 20:00 CelTik/Lekrings 8:3 Ķekava Cēsis
28.03 19:00 Ķekava 4:13 CelTik/Lekrings Spuņciems
04.04 20:00 CelTik/Lekrings 10:6 Talsi/Triobet Cēsis
05.04 20:00 Talsi/Triobet 4:5 CelTik/Lekrings Talsi SH
13.04 16:50 CelTik/Lekrings 3:2 Talsi/Triobet Vidzemes OC

Tabula

Vieta Komanda Spēles Punkti Zaudēti punkti +/- Gūti vārti Zaudēti vārti Uzvaras Zaudējumi Soda minūtes
1. CelTik/Lekrings 22 56 10 87 196 109 19 3 274
2. Rubene 22 49 17 56 164 108 17 5 235
3. Talsi/Triobet 22 43 23 49 157 108 15 7 297
4. RTU-INSPECTA 22 37 29 23 137 114 12 10 165
5. Ķekava 22 35 31 10 126 116 12 10 288
6. Jõgeva SK Tähe 22 30 36 -1 138 139 8 14 162
7. Rīgas lauvas/LU 22 27 39 -12 108 120 9 13 201
8. Pārgauja 22 27 39 -33 170 203 9 13 155
9. FK Bauska 22 25 41 -53 109 162 9 13 137
10. ASK/Lielvārde 22 24 42 -23 114 137 8 14 180
11. Kurši 22 23 43 -59 106 165 8 14 181
12. FK Valmiera 22 20 46 -44 115 159 6 16 111