ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome

ČEMPIONI 2012 – 2013

cempioni1213

SASTĀVS

Nr Spēlētājs Spēles Vārti Piespēles Punkti SM
23 Andris Rajeckis 34 42 23 65 19
42 Artūrs Jurševskis 34 35 18 53 18
11 Ingus Laiviņš 30 22 28 50 14
3 Andris Malkavs 29 21 29 50 31
12 Aleksandrs Abramovs 34 35 14 49 6
10 Mārtiņš Rajeckis 34 22 24 46 4
19 Jānis Rajeckis 34 16 24 39 14
8 Toms Rīsmanis 34 15 23 38 14
4 Gints Bērtulis 33 19 10 29 12
25 Toms Šmits 34 15 6 21 6
9 Dāvis Vilders 32 7 11 18 24
18 Kārlis Bulmeistars 30 6 5 11 10
21 Kaspars Bernāts 34 6 5 11 18
16 Kristaps Vasiļjevs 33 4 7 11 6
7 Emīls Dzalbs 30 8 2 10 6
24 Mārtiņš Zicmanis 32 2 1 3 8
20 Jānis Melderis 22 2 0 2 2
93 Normunds Krūmiņš
1 Jānis Sīka
33 Guntis Bundzenieks

REZULTĀTI

Datums Laiks Mājnieki Rezultāts Viesi Vieta
Regulārā sezona
16.09 15:00 Ulbroka/FS Masters 5:6 ET Lekrings Ulbroka
23.09 16:00 Lekrings 10:3 Valmiera Cēsis
29.09 18:00 FK Bauska 4:5 Lekrings Bauska
06.10 18:00 Ķekavas Bulldogs 1:22 Lekrings Ķekava
20.10 18:00 Lekrings 5:6 Talsi / Triobet Cēsis
26.10 20:15 Ķekava 11:10 PS Lekrings Ķekava
31.10 20:00 Lekrings 12:4 SK Pārgauja Cēsis
17.11 18:00 Lekrings 9:4 Kurši Cēsis
24.11 18:00 Lielvārde 9:4 Lekrings Lielvārde
16.12 16:00 Lekrings 6:5 Rubene Cēsis
19.12 20:30 RTU / Inspecta 5:7 Lekrings Rīgas OC
22.12 18:00 Lekrings 7:4 Ulbroka/FS Masters Cēsis
05.01 18:00 Lekrings 8:6 FK Bauska Cēsis
09.01 20:15 Valmiera 5:9 Lekrings Vidzemes OC
13.01 19:30 Lekrings 20:3 Ķekavas Bulldogs Cēsis
19.01 18:00 Talsi / Triobet 2:9 Lekrings Talsu Ģimnāzija
27.01 16:00 Lekrings 8:9 ET Ķekava Cēsis
09.02 17:00 Kurši 6:11 Lekrings Liepājas OC
10.02 16:00 Lekrings 5:6 ET RTU / Inspecta Cēsis
13.02 20:00 SK Pārgauja 8:9 Lekrings Stalbe
17.02 17:00 Lekrings 6:5 Lielvārde Cēsis
23.02 18:00 Rubene 11:9 Lekrings Kocēni
PLAY-OFF
01.03 20:00 Lekrings 5:3 FK Bauska Cēsis
03.03 18:00 Lekrings 7:6 FK Bauska Cēsis
09.03 18:00 FK Bauska 7:8 Lekrings Bauska
16.03 19:30 RTU / Inspecta 7:6 Lekrings Rīgas OC
17.03 20:30 RTU / Inspecta 3:4 ET Lekrings Rīgas OC
23.03 20:00 Lekrings 8:1 RTU / Inspecta Cēsis
24.03 18:00 Lekrings 7:5 RTU / Inspecta Cēsis
30.03 18:00 Lielvārde 1:2 Lekrings Lielvārde
01.04 18:00 Lekrings 10:6 Lielvārde Cēsis
06.04 20:00 Lielvārde 7:6 PS Lekrings Vidzemes OC
07.04 20:00 Lekrings 10:4 Lielvārde Vidzemes OC
13.04 18:00 Lielvārde 2:8 Lekrings Vidzemes OC

TABULA

Vieta Komanda Spēles Punkti Zaudēti punkti +/- Gūti vārti Zaudēti vārti Uzvaras Zaudējumi Soda minūtes
1. Lielvārde 22 53 13 66 179 113 18 4 249
2. RTU / Inspecta 22 51 15 83 192 109 18 4 221
3. Lekrings 22 50 16 75 197 122 16 6 212
4. Ķekava 22 46 20 61 190 129 15 7 195
5. Talsi / Triobet 22 37 29 16 129 113 12 10 160
6. FK Bauska 22 32 34 7 156 149 11 11 156
7. SK Pārgauja 22 30 36 6 164 158 10 12 137
8. Kurši 22 28 38 -14 133 147 9 13 165
9. Rubene 22 27 39 -19 135 154 9 13 120
10. Ulbroka/FS Masters 22 24 42 -9 121 130 8 14 106
11. Valmiera 22 15 51 -35 110 145 5 17 123
12. Ķekavas Bulldogs 22 3 63 -237 91 328 1 21 202