ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome

ČEMPIONI 2013 – 2014

cempioni1314

SASTĀVS

Nr Spēlētājs Spēles Vārti Piespēles Punkti SM
10 Mārtiņš Rajeckis 38 36 38 74 18
23 Andris Rajeckis 39 28 27 55 12
12 Aleksandrs Abramovs 39 31 23 54 18
3 Andris Malkavs 36 29 24 53 13
11 Ingus Laiviņš 35 24 23 47 6
19 Jānis Rajeckis 39 28 16 44 10
4 Gints Bērtulis 36 23 7 30 4
41 Artūrs Jurševskis 30 11 14 25 6
9 Dāvis Vilders 33 17 6 23 15
8 Toms Rīsmanis 28 10 12 22 8
7 Emīls Dzalbs 33 14 6 20 8
25 Toms Šmits 38 9 9 18 18
20 Jānis Melderis 39 6 7 13 2
21 Kaspars Bernāts 39 3 10 13 27
18 Kārlis Bulmeistars 36 10 2 12 8
22 Gatis Liepiņš 17 3 7 10 0
24 Mārtiņš Zicmanis 37 2 7 9 14
15 Roberts Sudmalis 21 4 2 6 6
16 Roberts Visockis 20 2 3 5 6
27 Pauls Erenbots 17 2 0 2 0
94 Anrijs Vents
93 Normunds Krūmiņš
1 Jānis Sīka

REZULTĀTI

Datums Laiks Mājnieki Rezultāts Viesi Vieta
Regulārā sezona
20.09 19:30 Cēsu alus/Lekrings 6:0 Lielvārde Cēsis
27.09 20:30 FK Rīga 6:7 Cēsu alus/Lekrings Rīgas OC
29.09 17:00 Cēsu alus/Lekrings 6:4 FK Madona Cēsis
04.10 20:15 Ķekava 12:11 Cēsu alus/Lekrings Ķekava
05.10 19:30 Cēsu alus/Lekrings 12:4 Ķekavas Bulldogs Cēsis
19.10 19:30 Cēsu alus/Lekrings 9:0 Talsi / Triobet Cēsis
20.10 17:00 Cēsu alus/Lekrings 9:5 Ulbroka/FS Masters Cēsis
26.10 19:30 FBK Valmiera/VIA 3:9 Cēsu alus/Lekrings Vidzemes OC
27.10 17:00 Cēsu alus/Lekrings 11:3 Kurši Cēsis
13.11 20:15 Cēsu alus/Lekrings 2:3 Bauska Cēsis
15.11 19:30 Cēsu alus/Lekrings 12:2 SK Pārgauja Cēsis
24.11 19:00 Lielvārde 6:5 ET Cēsu alus/Lekrings Lielvārde
29.11 20:00 FK Madona 6:5 Cēsu alus/Lekrings Madonas sp.halle
01.12 17:00 Cēsu alus/Lekrings 15:9 FK Rīga Cēsis
06.12 20:00 RTU / Inspecta 13:3 Cēsu alus/Lekrings Spuņciems
08.12 17:00 Cēsu alus/Lekrings 6:5 FBK Valmiera/VIA Cēsis
14.12 19:00 Rubene 4:6 Cēsu alus/Lekrings Kocēni
21.12 19:30 Cēsu alus/Lekrings 10:9 PS Ķekava Cēsis
22.12 19:00 Ķekavas Bulldogs 5:12 Cēsu alus/Lekrings Ķekava
04.01 18:00 Talsi / Triobet 4:7 Cēsu alus/Lekrings Talsu Ģim.
05.01 19:00 Kurši 2:13 Cēsu alus/Lekrings Liepājas OC
11.01 18:00 Bauska 3:12 Cēsu alus/Lekrings Bauska
08.02 20:00 Cēsu alus/Lekrings 5:3 Rubene Cēsis
09.02 15:00 Ulbroka/FS Masters 3:4 Cēsu alus/Lekrings Ulbroka
15.02 13:00 SK Pārgauja 6:12 Cēsu alus/Lekrings Stalbe
23.02 18:00 Cēsu alus/Lekrings 5:6 RTU / Inspecta Cēsis
PLAY-OFF
28.02 20:00 Cēsu alus/Lekrings 4:7 Ķekava Cēsis
02.03 20:00 Cēsu alus/Lekrings 8:6 Ķekava Cēsis
08.03 20:30 Ķekava 5:4 Cēsu alus/Lekrings Ulbroka
09.03 15:00 Ķekava 5:7 Cēsu alus/Lekrings Ulbroka
11.03 20:00 Cēsu alus/Lekrings 11:5 Ķekava Cēsis
15.03 20:00 RTU / Inspecta 4:5 PS Cēsu alus/Lekrings Rīgas OC
16.03 20:00 RTU / Inspecta 2:5 Cēsu alus/Lekrings Rīgas OC
22.03 19:00 Cēsu alus/Lekrings 9:5 RTU / Inspecta Cēsis
29.03 19:00 Lielvārde 3:4 ET Cēsu alus/Lekrings Lielvārde
30.03 18:00 Cēsu alus/Lekrings 9:6 Lielvārde Cēsis
05.04 20:00 Lielvārde 11:5 Cēsu alus/Lekrings Vidzemes OC
06.04 18:00 Cēsu alus/Lekrings 6:5 ET Lielvārde Vidzemes OC
12.04 18:00 Lielvārde 4:5 Cēsu alus/Lekrings Vidzemes OC

TABULA

Vieta Komanda Spēles Punkti Zaudēti punkti +/- Gūti vārti Zaudēti vārti Uzvaras Zaudējumi Soda minūtes
1. RTU / Inspecta 26 67 11 143 265 122 22 4 292
2. Lielvārde 26 64 14 88 219 131 22 4 196
3. Rubene 26 62 16 80 197 117 21 5 173
4. Cēsu alus/Lekrings 26 60 18 88 214 126 20 6 136
5. Ķekava 26 48 30 42 195 153 16 10 173
6. FK Rīga 26 46 32 16 206 190 15 11 309
7. Bauska 26 44 34 -18 177 195 15 11 182
8. Kurši 26 38 40 -44 159 203 13 13 183
9. Ulbroka/FS Masters 26 30 48 6 166 160 10 16 139
10. FBK Valmiera/VIA 26 24 54 -34 144 178 7 19 112
11. FK Madona 26 21 57 -60 133 193 7 19 223
12. SK Pārgauja 26 20 58 -56 167 223 7 19 192
13. Talsi / Triobet 26 12 66 -121 106 227 4 22 186
14. Ķekavas Bulldogs 26 10 68 -130 144 274 3 23 264