UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
RTU Rockets

4:9

Cēsu alus/Lekrings

Šīs sezonas finālā tikās abas regulārā čempionāta pirmās un otrās vietas ieguvējas - Mogo/RTU-Rockets un Cēsu alus/Lekrings. Šogad čempioni tika noskaidroti ar vienas spēles palīdzību. Kā zināms, tad iepriekšējos gados čempione tika noskaidrota ar sērijas palīdzību. Spēle tika aizvadīta Jelgavas Olimpiskajā centrā.
Jau no spēles sākuma galvaspilsētas komanda spēlēja ātru un agresīvu florbolu, bieži arī presingojot pa visu laukumu. Spēles rezultātu izdevās atklāt Cēsu alus/Lekrings. Sākot pozicionālu uzbrukumu, ar saspēli savā laukuma pusē, Toms Rīsmanis atrada kustībā esošo Ingu Laiviņu, kuram atlika pielikt nūju, lai raidītu bumbiņu tukšos RTU komandas vārtos. 1:0 jau piektajā spēles minūtē. Savu pārsvaru dubultot Lekrings spēja jau 9. minūtē, kad ātrajā pretuzbrukumā pie bumbiņas tika Kārlis Bulmeisters un raidīja to garām Andim Blindam. Tuvojoties perioda beigām Cēsu komanda nebija mierā un panāca jau 3:0, kad precīzu raidījumu izdarīja komandas kapteinis Mārtinš Rajeckis. Perioda pēdējo vārdu teica Emīls Dzalbs, kurš pēc izspēles pārspēja Indriķi Siliņu, kurš tikko bija devies vārtos. Pēc pirmā perioda Cēsu alus/Lekrings atradās vadībā ar 4:0.
Otrajā periodā Mogo-Rockets vairs nebija kur atkāpties un sāka spēlēt vēl aktīvāk. Jau otrajā minūtē veiklākais vārtu priekšā bija Atis Blinds un spēja pārspēt Normundu Krūmiņu panākot 1:4. Perioda devītajā minūtē četru vārtu pārsvaru Lekrings komandai atguva Kārlis Bulmeisters, kurš raidīja bumbiņu tukšos vārtos pēc piespēles no stūra. Sešas minūtes vēlāk lielisku individuālo meistarību nodemonstrē Andris Rajeckis apspēlējot pretspēlētāju un eleganti raidot bumbiņu vārtos panākot 6:1 savas komandas labā. Otrajā periodā vārti vairs netika gūti un pēc 40 nospēlētām minūtēm 6:1 Cēsu alus/Lekrings labā.
Trešā perioda sākumā cēsniekiem bija iespēja palielināt rezultātu ar soda metienu, bet tas šoreiz netika realizēts. Nopelnītajā vairākumā Lekrings spēja izveidot pretuzbrukumu, kuru ar precīzu metienu ''devītniekā'' noslēdza Gints Bērtulis. Spēles 48. minūtē rezultāts kļuva jau pavisam graujošs. Savus otros vārtus spēlē guva Emīls Dzalbs. Cēsu komanda izmantoja izspēli no pašas vārtu priekšas panākot 8:1 savā labā. Rīdzinieki spēja gūt vārtus vairākumā un mazliet samazināt rezultāta starpību, bet Lekrings spēlējot skaitliskajā vairākumā atguva septiņu vārtu starpību, kad pēc Andra Malkava piespēles vārtus guva Jānis Rajeckis. Mogo/RTU-Rockets šajā spēlē vēl spēja gūt divus vārtus, bet tas arī šajā finālā bija viss. Gala rezultāts 9:4 un otro gadu pēc kārtas nosargāts Čempionu tituls!