UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
FBK Valmiera

7:10

Lekrings

Lekrings jauno 2020. gadu sāka 3. janvārī dodoties izbraukuma spēlē pret FBK Valmiera. Šīs sezonas pirmā apļa kārtā valmierieši jau reizi bija viesojušies Cēsīs, kad sagādāja Lekrings puišiem pirmo zaudējumu sezonā ar minimālu pārsvaru – 5:6. Taču uz šo spēli Lekrings devās pilni apņēmības, kas vainagojās ar panākumiem – izcīnīta uzvara ar rezultātu 10:7.
Lai arī spēle iesākās ar kļūdu cēsinieku rindās – 2 minūšu noraidījumu jau spēles 2. minūtē – Lekrings neapjuka un izmantoja pretinieku kļūdas, gūstot pirmos vārtus spēlējot mazākumā.
Spēles pirmā trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu 3:3, taču otrās trešdaļas laikā, līdzīgi kā spēlē pret Ulbroku, cēsinieki vairākkārt precīzi raidīja bumbiņu pretinieku vārtos, pašiem kļūdoties tikai vienu reizi, tā uz tablo panākot ērtu pārsvaru ar 7:4. Jāmin, ka šajā trešdaļā savus pirmos vārtus Virslīgā guva viens no komandas jaunākajiem spēlētājiem – Krišjānis Tiltiņš #15.
Cīņas noslēdzošajā trešdaļā, Lekrings nostiprināja savu pārsvaru, gūstot vēl divus vārtus trešdaļas sākumā, kamēr valmierieši uzsāka pakaļdzīšanos. Taču, atlikušās spēles 15 minūtes pretiniekiem bija par maz, lai atspēlētos. Krišjānim Tiltiņam gūstot vēl vienus vārtus, Lekrings svinēja uzvaru ar rezultātu 10:7.
Šajā spēlē rezultatīvākie spēlētāji bija Toms Rīsmanis #8 un Andris Rajeckis #23, abiem gūstot pa 2 vārtiem un 2 rezultatīvām piespēlēm. Andris tika atzīts arī par šīs spēles vērtīgāko spēlētāju.
Šī bija arī pirmā oficiālā cīņa, kurā kāds no Lekrings spēlētājiem nāca laukumā ar Balta Top Scorer kreklu – spēles sākumā tas mugurā bija Jorenam Malkavam #17, kurš līdz šim sezonā bija sakrājis 20 punktus, taču pēc spēles šis tituls pienācās Emīlam Dzalbam, kurš pret valmieriešiem gūstot 3 punktus, izvirzās komandas rezultivitātes augšgalā ar 22 punktiem sezonā.