UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
FBK Valmiera

8:4

Lekrings

Labais sniegums pretinieku mājas laukumā piektdienas vakarā diemžēl tika aizēnots ar piedzīvoto neveiksmi pret FBK Valmiera svētdien. Lekrings pēc vienas dienas atpūtas atkal atgriezās uz laukuma Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 4:8.

Pirmā trešdaļa tika aizvadīta abām komandām spēlējot līdzīgi. Rezultātu ceturtajā minūtē atklāja valmierieši, uz ko atlikušajās 16 minūtēs Lekrings spēlētāji nespēja atbildēt. Taču, sākoties otrajam periodam, Kevins Šmits #62 panāca izlīdzinājumu vien nieka 30 sekundēs. Trešdaļas otrajā pusē Valmieras komanda bija pamanījusies izvirzīties vadībā ar 3:1, bet četru minūšu laikā Lekrings secīgi guva trīs vārtus. Tas ļāva cēsniekiem uz ģērbtuvēm doties ar vienu vārtu pārsvaru.

Trešā perioda piektajā minūtē valmierieši guva vārtus, tā atkal panākot neizšķirtu uz rezultāta tablo. Pēc vairākām neveiksmīgām epizodēm savā aizsardzības zonā, FBK Valmiera jau bija izvirzījusies vadībā ar 6:4. Tas piespieda cēsniekus mainīt savu vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un censties sasmelt izlieto ūdeni spēlējot vairākumā. Taču tas arī nenesa panākumus - pieļaujot kļūdas, pretinieki guva vēl divus vārtus, noslēdzot spēli ar rezultātu 4:8.

Rezultatīvākais spēlētājs šajā cīņā bija Kevins Šmits #62, kurš guva divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli. Kā labāko Lekrings rindās apbalvoja Jorenu Malkavu #17, kuram šajā spēlē vieni gūti vārti.