UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

5:6

FK Riga

Pirmajā aplī spēle pret FK Rīga izvērtās ļoti interesanta un Cēsu alus/Lekrings izrāva uzvaru tikai 12 sekundes pirms spēles beigām, tādēļ šī spēle solijās būt interesanta. FK Rīga pirms pāreju perioda beigām veikusi vairākus sastāva papildinājumus ar spēlētājiem, kuri Latvijas florbolā nav sveši.
Spēles sākums aizritēja līdzīgā cīņā un pirmos vārtus guva mājinieki. Pēc metiena pa vārtiem pirmais pie atlēkušās bumbiņas bija Dāvis Vilders un no gaisa spēja to raidīt vārtos. Otros vārtus šajā spēlē arī guva Cēsu alus/Lekrings, kad pēc soda izspēles bumbiņa nonāca pie brīvā Toma Rīsmaņa, kurš to raidīja talajā vārtu stūrī. Atlikušajā perioda daļā abas komandas vairākas reizes spēja bīstami uzbrukt pretinieku vārtiem. Viesi tomēr spēja samazināt rezultātu līdz minimumam, kad pēc mājinieku vienkāršas kļūdas Rīgas komandas spēlētājs nonāca vienatnē pret vārtiem Aleksandram Abramovam nekas cits neatlika kā pārkāpt noteikumus. Nozīmēto soda metienu realizēja Toms Dāle. Pēc pirmā perioda 2:1 Cēsu alus/Lekrings labā.
Otrais periods tika aizvadīts ar daudz bīstamiem uzbrukumiem abu komandu izpildījumā, bet šoreiz pirmos vārtus periodā guva FK Rīga, kad pēc izspēlētas ''sieniņas'' vārtus guva Toms Bitmanis panākot rezultātā līdzsvaru 2:2. Taču jau pēc nepilnas pus minūtes precīzs bija Kārlis Bulmeisters atgūstot vadību Cēsu komandai. Viesi atbildi parādā neplika un guva sev trešos vārtus spēlē. Precīzs bija Edijs Hammers, kuram uz tukšiem vārtiem piespēlēja Lauris Zaicevs. Pēdējo vārdu šajā periodā tomēr teica Cēsu alus/Lekrings, precīzam esot Kārlim Bulmeisteram tika atgūta vadība.
Trešais periods iesākās ar FK Rīgas kārtējo rezultāta izlīdzināšanu, kad atkal precīzs bija Edijs Hammers no Laura Zaiceva piespēles. Jau pēc minūtes aktīvi pretinieku zonā nospēlē Pauls Erenbots, atņemot Rīgas komandas aizsargam bumbiņu, kas ļauj iziet mājiniekiem trīs pret vienu aizsargu un šos izgājienu arī noslēdz pats Pauls Erenbots panākot rezultātu 5:4. Ceturto reizi viesi rezultātu spēj izlīdzināt vairākumā. Pēc piespēles pa diagonāli precīzi met Kārlis Vitkovskis. Pārsvarā viss trešais periods tika aizvadīts FK Rīgas aizsardzības zonā, bet vēl kādus vārtus mājiniekiem tomēr neizdodas gūt. Nonākot vairākumā pie rezultāta 5:5 Cēsu alus/Lekrings radīja vairākus bīstamus momentus, bet šoreiz ar to nepietika, lai gūtu vārtus. Tuvojoties perioda izskaņai viesu komandas presinga rezultātā izveidojās cīņa Lekrings komandas aizsardzības zonas stūrī, un bumbiņa nonāk vārtu priekšā pie Laura Zaiceva, kurš spēj to raidīt vārtos, kad līdz spēles beigām atlikušas vien 1,2 sekundes.
Ja pirmā apļa spēlē veiksme uzsmaidīja Cēsu alus/Lekrings komandai, tad šoreiz tā bija FK Rīgas komandas pusē. Regulārajā sezonā punkti sadalīti uz pusēm un šis bija tikai otrais zaudējums cēsiniekiem. Par labāko spēlētāju Cēsu alus/Lekrings komandā tika atzīts Dāvis Vilders.

Rezultivitātes punktus šajā spēlē guva - Kārlis Bulmeistars 2 (2+0), Toms Rīsmanis 2 (1+1), Dāvis Vilders 1 (1+0), Pauls Erenbots 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (0+1), Jānis Melderis 1 (0+1).