UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

3:13

Cēsu alus/Lekrings komandai šis janvāra mēnesis būs īpaši saspringts, un otrā šī gada spēle tika aizvadīta Jelgavā ar Virslīgas jaunpienācējiem. Pirmajā aplī, kad spēle notika Cēsīs, tika izcīnīta pārliecinoša uzvara 10:1 .
Jau no pirmajām minūtēm spēles gaitu laukumā diktēja viesi. Līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida nepilnas četras minūtes, kad precīzs bija Emīls Dzalbs, kurš šajā spēlē darbojās aizsarga pozīcijā. Nākamos vārtus guva Jelgavas komanda, ar precīzu plaukstas metienu Mārtiņš Zvidra pārspēja Miku Ozolu. Atlikušajā perioda daļā cēsinieki spēja gūt vēl trīs vārtus un panākt jau sev patīkamāku rezultātu 4:1. Precīzi bija Emīls Dzalbs, Mārtiņš Rajeckis spēlējot mazākumā un Gints Bērtulis spēlējot vairākumā.
Otrajā periodā līdz vārtiem bija jāgaida mazliet vairāk kā desmit minūtes, un uzgavilēt varēja mājinieku līdzjutēji. Vārtus guva Edgars Janovičs. Divas minūtes vēlāk no tālas distances precīzs bija Jānis Melderis. Nākamos vārtus Cēsu komanda guva pēc aizsargu kļūdas, kad precīzs bija Kārlis Bulmeisters, kurš nonākot viens pret vārtiem spēja apspēlēt vārtusargu un raidīt bumbiņu vārtos. Otrais periods noslēdzās 2:6 par labu Cēsu alus/Lekrings.
Trešajā periodā Cēsu alus/Lekrings spēja saņemties un parādīt labāku sniegumu. Pēc nospēlētām 42 sekundēm vārtus mazākumā guva Tomš Šmits. Pēc tam sešās minūtēs tika gūti vēl četri vārti. Precīzi bija Aleksandrs Abramovs (vairākumā) , Gints Bērtulis, Mārtiņš Rajeckis un Dāvis Vilders. Trešos vārtus Jelgavas novads guva realizējot soda metienu. Precīzs atkal Mārtiņš Zvidra. Atlikušajā spēles laikā Emīls Dzalbs spēja sev nokārtot trešos vārtus un spēlei punktu pielika Artūrs Jurševskis.
Otro pilno spēli šosezon aizvadīja Miks Ozols atvairot 20 pretinieku metienus , bet par labāko spēlētāju Cēsu alus/Lekrings tika atzīts Emīls Dzalbs, kuram trīs vārti un rezultatīva piespēle.
Rezultivitātes punktus šajā spēlē guva - Emīls Dzalbs 4 (3+1), Gints Bērtulis 3 (2+1), Aleksandrs Abramovs 3 (1+2), Kārlis Bulmeistars 3 (1+2), Mārtiņš Rajeckis 2 (2+0), Dāvis Vilders 2 (1+1), Artūrs Jurševskis 2 (1+1), Toms Šmits 1 (1+0), Andris Malkavs 1 (0+1), Pauls Erenbots 1 (0+1).