UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
RTU Rockets

7:3

Šī spēle bija ļoti svarīga abām komandām, jo turnīra tabulā tās atrodas blakus. Cēsu alus/Lekrings otrajā, bet Mogo-RTU/Rockets pirmajā vietā. Taču jāpiemin, ka Rīgas komanda ir aizvadījusi par trīs spēlēm vairāk.
Spēles temps jau no paša sākuma bija augsts, jo abām komandām patīk doties pretuzbrukumos. Pirmos vārtus šajā spēlē guva mājinieki, kad cēsinieku vārtu priekšā veiklākais bija Edžus Bunka. Cēsu alus/Lekrings spēja dot atbildi pēc nedaudz vairāk kā četrām minūtēm. Aizturētā soda laikā Lekrings kontrolēja bumbiņu pretinieku zonā aptuveni minūti un spēja beigās izkombinēt precīzu metienu. Vārtus guva Andris Malkavs pēc Toma Rīsmaņa diaognālas piespēles. Atlikušajā perioda daļā veiksmīgāk darbojās Rīgas komanda gūstot vēl divus vārtus. Divas reizes precīzs bija Gvido Lauga.
Arī otro periodu RTU iesāka agresīvi, un jau pēc nospēlētām divām ar pusi minūtēm Gvido Lauga nokārtoja sev trešos vārtus. Periodam tuvojoties vidum Mogo-RTU/Rockets spēja izmantot izgājienu divi pret viens un panākt sev ļoti patīkamo rezultātu 5:1. Kad līdz perioda beigām bija palicis spēlēt astoņas minūtes, pie mājinieku vārtiem tika nozīmēta bīstama soda izspēle no vārtu priekšas, ko pēc lieliskas Andra Malkava piespēles vārtu guvumā spēja pārvērst Jānis Melderis.
Cēsu alus/Lekrings trešajā periodā nekas neatlika kā doties uz priekšu, lai saglabātu vēl kādas cerības par svarīgo punktu iegūšanu. Pēc nepilnām trīs nospēlētām minūtēm periodā vārtus guva Emīls Dzalbs, izlaužoties vārtu priekšā pēc cīņas pretinieku laukuma stūrī. Vairākas minūtes laukumā norisinājās sīva cīņa, bet nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās. Kad spēlēt bija atlikušas nedaudz vairāk kā piecas minūtes, rīdzinieki tomēr spēja atslēgt viesu vārtus un panākt jau sev drošāku rezultātu 6:3. Precīzs bija Kārlis Bulāns. Cērības pat iegūt punktu šajā spēlē cēsiniekiem izslēdza Juris Gribusts, kurš ar precīzu metienu tālajā stūrī arī uzstādija gala rezultātu 7:3.
Šosezon pret abiem galvaspilsētas klubiem punkti dalīti uz pusēm un cīņa par pirmo vietu turnīra tabulā vēl turpinās, kas nozīmē Cēsu alus/Lekrings atlikušājās spēlēs katrs punkts būs ļoti svarīgs.

Rezultivitātes punktus guva - Andris Malkavs 2 (1+1), Emīls Dzalbs 1 (1+0), Jānis Melderis 1 (1+0), Toms Rīsmanis 1 (0+1).