UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

7:5

Rubene

Pēc divām uzvarām viesos pret Rubenes komandu, Cēsu alus/Lekrings bija jāaizvada piektā spēle šajā sērijā savā laukumā. Pirms šīs cīņas mājiniekiem bija nepieciešama uzvara, lai iekļūtu finālā.
Spēles sākums labāk izvērsās Rubenes komandai. Pēc nospēlētām nedaudz vairāk kā četrām minūtēm, pirmos vārtus šajā spēlē guva Rubenes komanda. Turpinājumā abām komandām bija izdevības gūt vārtus un pirmais periods tā arī noslēdzās - 1:0 par labu viesiem.
Arī otrā perioda sākumā pirmie vārtus guva viesi, kad ātrajā pretuzbrukumā Oskars Keišs spēja atrast brīvu vietu cēsnieku vārtos. Pavisam drīz vēl vienu kļūdu aizsardzībā izmantoja Rubenes komanda un panāca sev patīkamo 3:0. Līdz šim mājiniekiem spēle nevedās un tas parādījās arī rezultātā. Pirmo reizi mājinieku līdzjutējiem uzgavilēt lika Ingus Laiviņš, kurš ar precīzu metienu vairākumā panāca 1:3. Jau pēc minūtes Rubenes komandai bija lieliska izdevība atkal panākt trīs vārtu pārsvaru ar soda metienu. To ,trešo reizi šajā sērijā, devās izpildīt Atis Stepāns un arī šoreiz bija precīzs. Cēsu alus/Lekrings arī tika dota iespēja izpildīt soda metienu, bet šoreiz tas nebija precīzs un mājiniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā. Pēc nospēlētas minūtes vairākumā ,Tomu Rīsmani nepiesegtu vārtu priekšā atrada Ingus Laiviņš un tika panākts 2:4. Pirms otrā perioda beigām Cēsu alus/Lekrings vēlreiz nonāca vairākumā un šoreiz pēc Andra Rajecka piespēles vārtus guva Emīls Dzalbs. Pēc nospēlētām četrdesmit minūtēm 3:4 viesu labā.
Cēsu alus/Lekrings otrā perioda beigās bija atraduši lielisku ritmu, kas nesa rezultātu arī trešajā periodā. Rezultātu spēja izlīdzināt Jānis Melderis, kurš meta precīzi no vārtu priekšas, bet pēc piecām minūtēm Mārtiņš Rajeckis spēja izvirzīt vadībā jau savu komandu. Kad līdz trešā perioda beigām bija atlikušas nedaudz vairāk kā piecas minūtes, pēc Mārtiņa Rajecka piespēles Emīls Dzalbs meta pa vārtu stabu, bet pirmais pie atlēkušās bumbiņas bija Andris Rajeckis, kurš to trieca vārtos panākot 6:4. Ar to gan šī spēle vēl nebeidzās. Noņemot vārtsargu Rubene atguva vienus vārtus, kad vēl bija jāspēlē pusotra minūte un lika panervozēt Cēsu komandai un tās atbalstītājiem. Šīs sērijas pēdējos vārtus spēja gūt Cēsu alus/Lekrings. Pēc cīņas pie laukuma centra Gints Bērtulis spēja atņemt bumbiņu Rubenes komandas spēlētājam un netraucēts to tukšos vārtos raidīja Toms Rīsmanis uzstādot spēles gala rezultātu 7:5. Par labāko spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Andris Rajeckis.
Rezultativitātes punktus guva - Toms Rīsmanis 3 (2+1), Andris Rajeckis 3 (1+2), Ingus Laiviņš 2 (1+1), Emīls Dzalbs 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Jānis Melderis 1 (1+0).
Cēsu alus/Lekrings komandai šis būs jau trešais fināls pēdējos trīs gados. Šogad finālā paredzēta tikai viena spēle, kas notiks 11. aprīlī Jelgavas Olimpiskajā centrā.