UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsīs kārtējais trilleris, “Lekrings” nepanāk lielvārdiešus

01.29.2017

_MG_1677   Svētdienas vakarā kārtējo trilleri sagādāja Cēsu “Lekrings” florbolisti, kas trešo trešdaļu uzvarēja ar 4:0, tomēr spēlē kopumā piedzīvoja zaudējumu ar 7:8. Labākais spēlētājs – Pēteris Trekše, kura kontā divi precīzi metieni.

Četras spēles pirms ELVI florbola līgas regulārās sezonas noslēguma cēsnieki ieņēma trešo vietu, bet “Lielvārde/FatPipe” atradās vietu augstāk, tāpēc cīņa solījās būt ļoti spraiga.

Par īstu katastrofu mājiniekiem izvērtās spēles pirmās minūtes, kad lielvārdieši sešu minūšu laikā panāca 3:0. Vispirms neveiksmīgi vārtos darbojās Krūmiņš, un rezultātu atklāja Virsnītis. Dažas minūtes vēlāk, pēc Akmeņlauka metiena vārtu virzienā, bumbiņa nejauši atsitās pret Rajecka lāpstiņu, atrodot ceļu vārtu tīklā. Jau nākamajā nomaiņā “Lielvārde/FatPipe” izveidoja pretuzbrukumu, kurā pēc Jonikāna metiena bumbiņu vārtos pārvirzīja Žuks. Uzreiz pēc trešajiem vārtiem Krūmiņu vārtos nomainīja Markuss Plūdums. Tas deva vēlamo rezultātu, un drīz pēc tam ar 15 sekunžu intervālu pa reizei precīzi meta Malkavs un Trekše. Līdz trešdaļas beigām spēles gaita izlīdzinājās, tomēr pašās perioda beigās lielvārdieši atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 5:3.

Atceroties abu komandu pirmo savstarpējo spēli, kurā “Lekrings” piedzīvoja sakāvi ar 1:9, līdzīgi notikumi risinājās arī spēlē Cēsīs, jo otrajās 20 minūtēs viesi kontrolēja notikumus laukumā. “Lielvārde/FatPipe” droši kontrolēja spēles gaitu, uzbruka krietni vairāk un pelnīti guva trīs bezatbildes vārtus. Divreiz precīzs bija Gints Klēģers, savukārt Artūra Skadiņa tālšāviens panāca graujošu 8:3.

Trešajā periodā “Lekrings” parādīja raksturu, soli pa solim sakārtojot spēli laukumā un samazinot rezultāta starpību. Vispirms mazākumā ar individuālo reidu vārtus guva Pēteris Trekše. Mača 51. minūtē Aleksandrs Abramovs nodemonstrēja savas labākās īpašības un ar cīņu guva vēl vienus vārtus, samazinot deficītu līdz 5:8. Pēc tam cēsnieki izmantoja 30 sekunžu pārtraukumu, lai sagatavotos spēlei ar sešiem laukuma spēlētājiem. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām Abramovs guva savus trešos vārtus, bet 40 sekundes vēlāk ar tālmetienu Malkavs samazināja starpību līdz minimumam – 7:8. Pēdējās minūtēs cēsnieki sakūra pamatīgu intrigu, tomēr līdz precīzam metienam mazliet pietrūka.

Šis Cēsu florbolistiem bija sestais zaudējums 19 aizvadītajās spēlēs. Tagad “Lekrings” ar 37 punktiem dala tabulas trešo vietu ar “Valmieru”, bet atlikušajās trīs spēlēs cēsniekiem vēl izbraukumā jātiekas ar “Talsi/Irlava”, bet mājās jāuzņem “Rīgu” un “Bausku”.