UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsniekiem atbildīgas spēles Irlavā un mājās pret “Rīgu”

02.10.2017

_MG_1914   ELVI florbola līgas regulārās sezonas finiša taisnē Cēsu “Lekrings” aizvadīs divas nozīmīgas spēles, sestdien dodoties izbraukumā pie “Talsi/Irlava”, bet svētdien savā laukumā uzņemot “Rīgu”. Esi ar mums un atbalsti!

Līdz regulārā čempionāta noslēgumam palikušas desmit dienas un tas finišēs nākam svētdien, 19. februārī. Šobrīd vadošās komandas aizvadījušas pa 19 spēlēm, bet atlikušās trīs vēl var pamatīgi ietekmēt izejas pozīcijas izslēgšanas cīņās.

Talsi/Irlava – Lekrings, 11. februāris (19:00), Irlava

Sestdien “Lekrings” aizvadīs pēdējo izbraukuma spēli, viesojoties pie komandas vārtsarga Markusa Plūduma dzimtās komandas “Talsi/Irlava”. Arī šosezon talsinieki tiek pieskaitīti pastarīšu pulkam un pamatoti atrodas tabulas 11. vietā, tomēr aizvien saglabā teorētiskas iespējas veiksmīgu apstākļu sakritības rezultātā joprojām iekļūt play-off.

Pirmā apļa spēle Cēsīs drošvien daudziem palikusi atmiņā kā vienas trešdaļas teātra uzvedums. Novembra pirmajā pusē aizvadītajā spēlē pēc nospēlētām 40 minūtēm pārsteidzoši ar 1:0 vadībā atradās viesi, tomēr trešo trešdaļu “Lekrings” uzvarēja ar 6:1 un svinēja pārliecinošu uzvaru. Toreiz ar diviem vārtiem izcēlās Artis Savins un Pēteris Trekše.

Sestdienas pretinieku rindās lielisku sezonu aizvada 2000. gadā dzimušais uzbrucējs Jānis Ragovskis, kas ticis pie 33 (15+18) rezultativitātes punktiem, bet ar 16 (11+5) viņam seko Krišs Treimanis. Viens no komandas “motoriem” ir arī vārtsargs Kārlis Švampe, kurš teju 800 nospēlētajās minūtēs spējis atvairīt 80% pretinieku metienu.

Lekrings – FK Rīga, 12. februāris (17:00), Cēsu sporta komplekss

Svētdien Cēsu sporta kompleksā “Lekrings” tiksies ar FK “Rīgu”, kas izmisīgi cenšas ielēkt pēdējā izslēgšanas spēļu vilciena vagonā, un tā sasniegšanai jāņem maksimālie trīs punkti katrā no atlikušajām spēlēm. Rīdzinieki šobrīd ieņem devīto vietu un trīs spēles pirms pamatturnīra noslēguma par trim punktiem atpaliek no “Kuršiem”.

Komandas pēdējoreiz viena otrai pretī stājās 19. novembrī Rīgā. Mājinieki lieliski darbojās pirmajos divos periodos, pēc tiem tablo vēstot neizšķirtu – 3:3. Līdzīgi kā iepriekš minētajā spēlē starp cēsniekiem un “Talsi/Irlava”, “Lekrings” pēdējās 20 minūtēs nodemonstrēja savu pārākumu un svinēja uzvaru ar 8:3. Uz Elektrum Olimpiskā centra grīdas lieliski atkal bija Pēteris Trekše (1+2) un Artis Savins (2+0).

Uz “Rīgas” treneru tiltiņa darbojas bijušais lekringietis Mārtiņš Jarohovičš, kurš uzņēmās komandas vadību pus sezonā. Pretinieku rindās pie bīstamākajiem ir pieskaitāmi Alvis Dāle (19+21), Mārtiņš Zelčs (30+7) un Lauris Zaicevs (6+2).

Būs interesanti, tāpēc esi klāt un atbalsti!