UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Izšķirošā spēle ir klāt: “Lekrings” trešdien spēlēs Kocēnos

03.08.2016

PlayoffsTeaser09032016Trešdien, 9. martā, Kocēnos izšķirošo septīto ceturtdaļfināla spēli savā starpā aizvadīs Cēsu “Lekrings” un “Rubenes” florbolisti. Esi klāt un atbalsti savus favorītus!

Nebūs melots, ja šī gada ceturtdaļfināla pāra “Lekringa” un “Rubenes” dueli nosauktu par pēdējo gadu aizraujošāko dueli. Aizvadītas jau sešas spēles, tomēr komandas aizvien nav spējušas noskaidrot, kurai no tām būs vieta pusfinālā, tāpēc trešdienas vakarā abas vienības tiksies jau septīto reizi, lai beidzot atrisinātu visus jautājumus.

Sēriju ar pārliecinošu uzvaru iesāka cēsnieki, taču “Rubene” izcīnīja divas uzvaras ar minimālu pārsvaru (2:1 un 3:2) un panāca vadību sērijā. Ceturtajā mačā “Lekrings” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā svinēja panākumu ar 6:5. Pagājušajā sestdienā komandas atgriezās Kocēnos, kur veiksmīgāka spēle padevās viesiem, uzvara 9:6. Dienu vēlāk abas komandas tikās Cēsīs, tomēr mājinieki nespēja izmantot lielisko iespēju noslēgt sēriju savā laukumā, atzīstot “Rubenes” pārākumu ar 4:5.

Trešdien 20:30 Kocēnu sporta namā sāksies izšķirošie notikumi cīņā par uzvaru spēlē un sērijā kopumā. Aicinām visus florbola kluba “Lekrings” atbalstītājus doties uz Kocēniem, lai atbalstītu savus favorītus! Esi klāt un atbalsti!