UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Labdarībā saziedoto florbolisti pasniedz “Saules takas” bērniem

01.12.2017

????????????????????????????????????

   Šodien ciemos uz bērnu un jauniešu dienas centru “Saules taka” devās florbola kluba “Lekrings” pārstāvis Artis Malkavs, pasniedzot labdarības akcijā saziedoto līdzekļu čeku!

Dienu pirms Ziemassvētku vakara, 23. decembrī, gada pēdējā mājas spēlē florbola klubs “Lekrings” aicināja savus līdzjutējus un atbalstītājus iesaistīties labdarības akcijā. Ikvienam spēles apmeklētājam pret ziedojumiem bija iespēja tikt pie “Lekrings” pagājušās sezonas formām un fanu krekliem. Atsaucība bija tik liela, ka līdz spēles sākumam bija atlikuši vien pāris krekli, turklāt akcijā kopumā tika saziedoti 300 EUR.

“Aizvadītā gada nogalē rīkojām labdarības spēli, jo vēlējāmies paveikt ko labu sabiedrības labā. Ilgi nešaubījāmies un nolēmām, ka šis atbalsts būtu visnepieciešamākais tieši Cēsu bērniem un jauniešiem, jo tieši viņi veidos mūsu pilsētas un valsts nākotni. Varam teikt, ka akcija ir izdevusies, un ceram, ka šis finansējums ļaus realizēt kādu sportisku vai radošu ieceri, padarot bērnu dzīvi mazliet košāku,” viesojoties dienas centrā sacīja Artis Malkavs.

Centra vadītāja Iveta Sietiņsone savā un bērnu vārdā pauda patiesu prieku par šādu akciju un izteica pateicību florbolistiem par iniciatīvu. Savukārt centra bērniem tika dots laiks, lai apdomātos un vienotos par iecerēm vai aktivitātēm, kurām šos līdzekļus izmantot būtu vispiemērotāk.

Dienas centrs “Saules taka” atrodas Cēsīs un ik dienu pie sevis pulcē vairākus desmitus pilsētu bērnu un jauniešu. Centrs nodarbojas ar saturīga un pilnvērtīga brīvā laika organizēšanu un pavadīšanu, psihosociālā atbalsta sniegšanu, sociālo prasmju attīstīšanu un pilnveidošanu.

Vēlamies teikt lielu paldies ikvienam akcijas dalībniekam!