UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

“Lekringam” nopietns pārbaudījums – viesošanās Stalbē un Liepājā

01.13.2017

IMG_4608   Šajā nedēļas nogalē Cēsu “Lekrings” florbolistus sagaida nopietns pārbaudījums, jo priekšā ir divas izbraukuma spēles netālajā Stalbē un otrā Latvijas galā Liepājā!

Cēsnieki pēdējās trīs spēles aizvadījuši savu skatītāju priekšā, bet tagad ir pienācis brīdis, kad vienas nedēļas nogales ietvaros gaidāmas divas cīņas izbraukumā. Piektdienas vakarā “Lekrings” dosies tuvākajā izbraukumā uz Stalbi, savukārt svētdienas vakarā Cēsu florbolisti mēros 300 kilometrus pāri visai Latvijai, lai spēkotos ar Liepājas “Kuršiem”.

13. janvāris, 20:00, “Pārgauja” – “Lekrings”

Sezonas otrajā savstarpējā spēlē melnajā piektdienā tiksies mājinieki Stalbes “Pārgauja” un Cēsu “Lekrings”. Pārgaujieši, kuriem šis būs pirmais mačs pēc gadu mijas, šobrīd ar 13 spēlēs izcīnītajiem 18 punktiem dala 6.-7. vietu, bet cēsniekiem tik pat spēlēs izdevies tikt pie 28 punktiem, stabili ieņemot tabulas trešo vietu.

Abu komandu pirmajā spēlē Cēsīs pēc otrās trešdaļas vadībā ar 6:3 atradās mājinieki, tomēr “Pārgauja” spēles 57. minūtē samazināja starpību līdz minimumam. Aizraujošā spēles noslēgumā “Lekrings” spēja nosargāt savus vārtus neskartus un svinēja uzvaru ar 6:5. Uzvaru nesošie vārti Emīla Dzalba rēķinā.

Pretinieku rindās bīstamākais spēlētājs ir Gvido Lauga, kurš līdz šim pamanījies tikt pie 38 (25+13) rezultativitātes punktiem. Rezultatīvi bijuši arī Oskars Balodis (10+14) un bijušais lekringietis Mārtiņš Rajeckis (5+14), bet “Pārgaujas” vārtsargs Renārs Arājs ar 85,02% atvairītajiem metieniem ir otrs labākais visā līgā.

15. janvāris, 17:00, “Kurši” – “Lekrings”

Svētdienas pievakarē uz Liepājas Olimpiskā centra dēļiem “Lekringu” jau sagaidīs nepiekāpīgie Liepājas “Kurši”. Liepājnieki šobrīd ar 12 punktiem ir devītie, tomēr sestdiena, viesojoties pie “Valmieras”, kurzemnieki cer papildināt savu punktu bagāžu par vēl trīs punktiem, atgriežoties ELVI līgas TOP8.

Pirmā apļa spēlē Cēsīs mājinieki jau pirmajā trešdaļā panāca pārliecinošu 5:0 vadību, un līdz spēles beigām prata saglabāt uzņemto kursu, svinot pārliecinošu uzvaru ar 11:4. Toreiz ar sešiem (1+5) punktiem izcēlās Andris Malkavs, bet ar trim vārtu guvumiem atzīmējās Aleksandrs Abramovs un Artis Savins.

“Kuršiem” galvenie spēki uzbrukumā ir Mihails Kostusevs un Rolands Kovaļevskis, kuri 11 spēlēs izcēlušies ar identisku statistiku – 14 vārti un septiņas piespēles. Liepājniekiem par vārtu drošību vislabāk gādājis bijušais talsinieks Kristiāns Ķīlis, kurš atvairījis 80,43% pretinieku metienu.

Spēles translāciju no Liepājas būs iespējams vērot arī Sportacentrs.com interneta tiešraidē, bet pulksten 20:00 to ierakstā būs iespējams noskatīties arī “Sportacentrs.com TV” kanālā.