UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

“Lekrings” arī mājās apspēlē “Rīgu”

02.12.2017

_MG_2189  Svētdien, 12. februārī Cēsu “Lekrings” ELVI florbola līgas spēlē savā laukumā ar 8:4 apspēlēja “Rīgu”. Par labāko tika atzīts Markuss Plūdums, kas atvairīja 24 pretinieku metienus.

Spēles ievadā pārliecinošāk darbojās mājinieki, tomēr, izmantojot cēsnieku neveiksmi, pretuzbrukumā pie vārtu guvuma tika “Rīga”. Pēc tam “Lekrings” savu pārsvaru pamazām realizēja arī uz tablo. Vispirms Andris Rajeckis panāca neizšķirtu, tad ar precīzu metienu savu reidu noslēdza Bērtulis, bet trešdaļas noslēgumā lielisku izdevību no vārtu priekšas realizēja Melderis.

Arī otrā trešdaļa veiksmīgāk iesākās viesiem, kad pēc Zelča piespēles Alvis Dāle sadeldēja starpību līdz minimumam. Trīs minūtes vēlāk augstu meistarību nodemonstrēja Aleksandrs Abramovs, kas ar metienu vārtu labajā apakšējā stūrī panāca 4:2. Perioda vidū cēsniekiem radās iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā. Kopumā vairākums nebija sevišķi sekmīgs, tomēr īsi pirms tā noslēguma Abramovs vēlreiz neatstāja variantus pretinieku vārtsargam Mārim Ronim. Pašā perioda izskaņā “Rīgas” uzbrucējs Zaicevs panāca 3:5, atjaunojot intrigu pirms noslēdzošajām 20 minūtēm.

Spēles pēdējo cēlienu abas komandas iesāka mazliet piesardzīgi un bikli, neskatoties uz to, ka “Rīgai” vajadzēja dzīties pakaļ. Ieilgušo vārtu “sausumu” ar apbrīnojamu reidu pāri pus laukumam pārtrauca Toms Rīsmanis, kas apveda trīs pretspēlētājus un ar skaistiem vārtiem vēlreiz panāca +3. Drīz pēc tam viesi izmantoja 30 sekunžu pārtraukumu, lai sakārtotu savas rindas un uzsāktu pakaļdzīšanos. “Rīgai” izdevās vienus vārtus atspēlēt, tomēr mača izskaņā tandēms Rajeckis un Melderis viens otram izkārtoja pa vārtu guvumam, ļaujot svinēt komandai uzvaru ar 8:4.

Pēc šī panākuma cēsnieki nostiprinājušies ELVI florbola līgas trešajā pozīcijā. Regulārās sezonas pēdējā spēlē, ko “Lekrings” aizvadīs nākam sestdien, Cēsu florbolisti tiksies ar “Bausku”.