UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

“Lekrings” izbraukumā sakauj “Pārgauju”, trešdien – 7. spēle

03.13.2017

_MG_9647   Svētdien, 12. martā, lielisku sniegumu demonstrēja Cēsu florbolisti, kas spēles galotnē saglabāja uzvaru 5:4, panākot izlīdzinājumu sērijā 3:3. Labākais – uzvaras vārtu autors Aleksandrs Abramovs.

Uz sērijas sesto spēli Kocēnu sporta namā komandās ieradās pēc iepriekšējā vakarā aizvadītas cīņas Cēsīs, kur ar 7:4 uzvaru svinēja “Lekrings”. Vēlajā svētdienas vakarā Kocēnu tribīnes piepildīja 600 florbola līdzjutēji un īsta spēkošanās notika arī starp komandu atbalstītājiem.

Kā jau visā sērijā, arī sestajā mačā ļoti būtiski bija atklāt spēles rezultātu un cēsnieki to paveica sestajā minūtē, kad pēc sieniņas izspēlēšanas ar Savinu ar metienu tālajā “indē” izcēlās Rīsmanis. Jau nākamajā uznācienā otrā maiņa izveidoja karuseli “Pārgaujas” aizsardzības zonā, bet Rīsmanis lieliskā metiena pozīcija izvirzīja Melderi – 2:0. Veiksmīgo spēles pirmo cēlienu pabojāja Roops, kurš ar precīzu metienu tālajā devītniekā atklāja savas komandas rēķinu. Drīz pēc tam tiesneši fiksēja cēsniekiem divminūšu pārkāpumu, bet aizturētā soda laikā “Pārgauja” panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā spēle kļuva mazliet piesardzīgāka un cīņas gaita izlīdzinājās. Komandas veiksmi meklēja pretuzbrukumos, bet precīzo metienu skaits 20 minūšu laikā nemainījās. Perioda vidū sadursmē cieta komandas uzbrukuma līderis Andris Rajeckis, par laimi savainojums neliedza turpināt spēli pēc īsa brīža. Vienā no epizodēm cieta arī Melderis, saņemot sitienu ar nūju pa galvu. Pēc īsas atelpas arī otrās maiņas uzbrucējs atgriezās ierindā.

Pamatlaika noslēdzošā trešdaļa iesākās ar rezultātu 2:2. Mača 43. minūtē pretuzbrukumā pretinieku aizsardzību “saplēsa” kapteinis Savins, kas ar piespēli šķērsām laukumam uzbrukuma smailē izvirzīja lielisku spēli aizvadošo Rīsmani, kurš svarīgā brīdī atjaunoja vadību. Spēles turpinājumā “Pārgauja” nopelnīja noraidījumu, dodot iespēju cēsniekiem spēlēt vairākumā. “Lekrings” droši kontrolēja bumbiņu un izveidoja vairākas bīstamas epizodes. Vienā no tām Abramovs pārtrauca savu neveiksmju sēriju, gūstot skaistus un ļoti svarīgus vārtus, panākot divu vārtu pārsvaru. Tikai piecas sekundes pēc vārtu guvuma Cēsu florbolisti izdarīja muļķīgu pārkāpumu, nopelnot divu minūšu sodu, kura laikā viesi cīnījās varonīgi, bet pāris epizodēs teicami vārtos darbojās Plūdums. Tuvojoties pamatlaika izskaņai, caur kreiso malu saasinājumu izveidoja Malkavs, kurš pats izdarīja metienu, bet vārtsarga atsisto bumbiņu vārtu tīklā pāradresēja Abramovs, rezultāts 5:2. “Lekrings” droši devās pretī trešajai uzvarai sērijā, bet pamatlaika pēdējā minūtē paši deva cerību pretiniekiem. Divas sekundes pirms spēles beigām “Pārgauja” sadeldēja starpību līdz 4:5, tomēr ar to nebija gana un “Lekrings” svinēja uzvaru, izlīdzinot rezultātu sērijā 3:3.

Ceturtdaļfināla sērijas uzvarētājs tiks noteikts septītajā spēlē! Izšķirošie notikumi risināsies jau šo trešdien, 15. martā, kad komandas pulksten 20:00 tiksies Cēsu sporta kompleksā.