UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

“Lekrings” mājās grauj “Bausku” un regulārajā finišē kā trešie

02.18.2017

DSC_4976   Sestdien, 18. februārī, Cēsu “Lekrings” savā laukumā ar 13:3 sagrāva “Bausku”, noslēdzot ELVI florbola līgas regulāro sezonu trešajā vietā. Labākā spēlētāja balvu saņēma Emīls Dzalbs, kurš tika pie 3 (2+1) rezultativitātes punktiem.

Šovakar ELVI florbola līgā tika aizvadīta pēdējā regulārās sezonas kārta. Cēsu sporta kompleksā nūjas krustoja mājinieki “Lekrings” un “Bauska”. Kamēr otrajiem šis mačs bija tikai formalitāte, cēsniekiem bija nepieciešams viens punkts, lai garantētu trešo vietu turnīra tabulā.

Jau no pirmajām spēles minūtēm “Lekrings” diktēja notikumus laukumā – pavisam ātri Bērtulis izrāvās pāri visam laukumam pa kreiso bortu un vienatnē izkārtoja vārtu guvumu. Mača astotajā minūtē lieliski izspēlētā pretuzbrukumā sezonas pirmos vārtus guva Edgars Balodis, kas no gaisa trieca bumbiņu pretinieku vārtos. Jau nākamajā otrās maiņas uznācienā Trekše ar apbrīnojami precīzu metienu tālajā stūrī panāca jau 3:0. Trešdaļas izskaņā “Bauska” atklāja savu vārtu rēķinu, bet pus minūti vēlāk  Rajeckis atjaunoja trīs vārtu pārsvaru – 4:1.

Otrajā trešdaļā spēle mazliet izlīdzinājās, tomēr spēli joprojām kontrolēja “Lekrings”. Cēsnieki sešās minūtēs guva divus vārtus, pa reizei precīzi metot Trekšem un Rajeckim. Piecu vārtu pārsvars mazliet iemidzināja mājiniekus un to nekavējās izmantota “Bauska”, kad ar spēcīgu metienu zem vārtu pārliktņa atzīmējās Lotārs Melderis. Pēc nospēlētājām 40 minūtēm tablo vēstīja 6:2 mājinieku labā.

Spēles noslēdzošajā nogrieznī “Lekrings” sāka spēlēt vēl atraisītāk, kas nesa augļus pie pretinieku vārtiem. Pavisam ātri ar vārtiem atzīmējās Jansons, bet deviņas sekundes vēlāk lielisks metiens padevās Dzalbam. Tam sekoja pamatīgs vārtu birums, pa reizei izceļoties Rajeckim, Bulmeisteram, Erenbotam, Zvīnim un Dzalbam. Mača beigās “Lekrings” svinēja graujošu uzvaru ar 13:3, noslēdzot regulāro sezonu uz pozitīvas nots.

Labākā spēlētāja balvu saņēma Dzalbs (2+1), bet neapturams šīsdienas spēlē bija Andris Rajeckis, kura kontā “hat-trick” un divas rezultatīvas piespēles. Šajā mačā pie rezultativitātes punktiem tika 14 “Lekrings” spēlētāji.

Cēsu “Lekrings” regulāro sezonu noslēguši trešajā vietā un izslēgšanas spēlēs tiksies ar sestajā vietā esošajiem Stalbes “Pārgauju”. Pirmās divas ceturtdaļfināla spēles nākam sestdien un svētdien norisināsies Cēsu sporta kompleksā.