UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

“Lekrings” nenotur pārsvaru un zaudē pagarinājumā

03.13.2016

1620866_1712596042345224_8423063818493242695_n

Sestdien, 12. martā, Cēsu “Lekrings” florbolisti pirmajā pusfināla spēlē izlaida trīs vārtu pārsvaru un pagarinājumā ar 4:5 atzina “Lielvārdes” pārākumu. Sērijas otrā spēle jau šodien pulksten 19:00! Esi klāt un atbalsti!

Spēli abas komandas iesāka piesardzīgi, un pirmajā trešdaļā katrai komandai bija tikai pa vienai reālai izdevībai atklāt rezultātu, tomēr rezultāts saglabājās 0:0. Otrajā trešdaļā “Lekrings” pārņēma iniciatīvu, kas nesa rezultātus. Kādā no epizodēm Krūmiņa atvairīto metienu savāca Dzalbs, kas veica individuālu reidu pāri visam laukumam un ar netveramu metienu atklāja rezultātu. Perioda 18. minūtē Andris Rajeckis “apzaga” lielvārdiešus pie soda izspēles, un arī pārkāpums nespēja apturēt cēsnieku rezultatīvāko spēlētāju no vārtu guvuma. Mazāk nekā 10 sekundes pirms otrā pārtraukuma rupju kļūdu pieļāva “Lielvārdes” aizsargs, kā rezultātā mājinieki bija spiesti neatļauti apturēt Rīsmani. Tiesnešu nozīmēto soda metienu aukstasinīgi realizēja Artis Savins, panākot 3:0. Noslēdzošās trešdaļas ievadā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vienus vārtus atspēlēja Akmeņlauks. Īsi pēc centra izspēles Savins meistarīgi apveda savu sedzēju un piespēlēja vārtu priekšā nepiesegtajam Melderim, kas vēlreiz panāca trīs vārtu pārsvaru – 4:1. Pat vēl ātrāk pēc nākamās izspēles vārtus atspēlēja lielvārdieši, kad ar netveramu metienu vēlreiz izcēlās Akmeņļauks. Sākoties pamatlaika pēdējām trīs minūtēm, “Lekrings” aizvien bija vadībā 4:2, tomēr viesiem neizdevās noturēt pārsvaru. Vispirms Erenbota kļūdu vārtu guvumā pārvērta Klēģers. Tad mājinieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Ilgstoši viņiem nekas prātīgs neizdevās, tomēr nieka 15 sekundes pirms pamatlaika beigām precīzi meta Vitkovskis – 4:4. Spēles pagarinājumā spēle atkal izlīdzinājās, tomēr Akmeņlauks kādā no pretuzbrukumiem raidīja bumbiņu starp Krūmiņa kājām un izrāva uzvaru mājiniekiem.

Jau šovakar pulksten 19:00 abas komandas Lielvārdes novada sporta centrā tiksies vēlreiz. Sērijā līdz četriem panākumiem šobrīd vadībā ir “Lielvārde”, bet jau šodien cēsniekiem ir lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu. Esi klāt un atbalsti!