UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

“Lekrings” nespēj atgūties, sērijā 1:2

03.04.2017

_MG_9559   Sestdien, 4. martā, Cēsu “Lekrings” ceturtdaļfināla spēles pirmajā trešdaļā nonāca iedzinējos ar 0:5, ko turpinājumā nespēja atspēlēt, piedzīvojot zaudējumu 5:10. Rezultāts sērijā 1:2. Labākais spēlētājs – Andris Rajeckis, kura rēķinā trīs (1+2) rezultativitātes punkti.

Pirmajās divās ceturtdaļfināla spēlēs, kas pirms nedēļas norisinājās Cēsīs, komandas uzvaras dalīja uz pusēm. Pirmajā mačā “Lekrings” nespēja uzlauzt pretinieku vārtus un piedzīvoja zaudējumu 1:6, savukārt otrajā spēlē cēsnieki pamatlaika izskaņā atspēlēja divu vārtu deficītu un pagarinājumā svinēja uzvaru ar 5:4.

Sērijas trešo dueli komandas aizvadīja Kocēnu sporta namā, ko par savu mājvietu izslēgšanas spēlēs izvēlējušies “Pārgauja”. Jau pašā spēles ievadā “Lekrings” saņēma aukstu dušu – 0:3 nepilnās sešās minūtēs. Tā vien likās, ka stalbēnieši cīņai ir noskaņojušies daudz kaujinieciskāk, kas arī parādījās uz rezultāta tablo. Pēc nesekmīgā sākuma, “Lekrings” sāka ieviest korekcijas spēles plānā, tomēr bumbiņa ne par kādu cenu negribēja nonākt Arāja sargāto vārtu tīklā. Pirmās trešdaļas otrajā pusē “Pārgauja” atkal uzplaiksnīja, gūstot vēl divus vārtus un panākot jau graujošo 5:0. Šāds pavērsiens lika trenerim Malkavam vārtos nomainīt Krūmiņu pret Plūdumu. Šī maiņa atmaksājās, jo nepilnas 20 sekundes vēlāk, Bulmeisteram pacīnoties pretinieku aizvārtē, bumbiņa izleca uz vārtu priekšā neviena nepiesegto Šmitu, kas atklāja komandas rēķinu.

Starplaikā cēsnieki izdarīja secinājumus un sāka pakaļdzīšanos. “Lekringam” bija nepieciešama tikai minūte, lai pēc spēcīga Rajecka metiena bumbiņa izlektu vārtu priekšā  un tur to Savins pāradresētu vārtu tīklā, samazinot starpību līdz 2:5. Drīz pēc tam cēsnieki nonāca skaitliskajā mazākumā, kur ar precīzu metienu tuvajā vārtu stūrī izceltos Ābols. Perioda vidū arī “Pārgauja” saņēma divminūšu noraidījumu, dodot iespēju vēlreiz samazināt deficītu līdz trīs vārtiem. Vairākumā divu Andru saspēle noslēdzās ar Malkava precīzu metienu, rezultāts 3:6. Notikumi laukumā mainījās ļoti strauji. Vispirms Bērtulis un tad Šmits jau aizturētā soda laikā nopelnīja katrs pa divām minūtēm uz noraidīto soliņa. “Lekringa” trio kopā ar labi spēlējošo Plūdumu spēja neitralizēt “Pārgauja” divu vīru pārspēku, tomēr ātri vien Ābols veica reidu pāri visam laukumam un ar piespēli labā metien pozīcijā izvirzīja Balodi, kurš bija nekļūdīgs.Īsi pirms došanās uz ģērbtuvēm Ābols vēlreiz uzņēmās iniciatīvu, kas vainagojās ar vārtiem un jau – 5 uz tablo.

Būdami pārliecinošā vadībā, “Pārgauja” atdeva iniciatīvu, gaidot savu iespēju pretuzbrukumiem. Brīžiem spēli pārliecinoši kontrolēja viesi, tomēr vairāki vārtu stabi un pārliktņi, kā arī veiksmīgā Arāja spēle neļāva “Lekringam” ātri atgūt kaut vai vienus vārtus. Spēles 52. minūtē arī Cēsu florbolistiem radās iespēja spēlēt pieciem pret trim oponentiem, taču arī šoreiz tas augļus nenesa. Mača izskaņā cēsnieki pamanījās divus vārtus atspēlēt, tomēr pirms tam arī raidīt bumbiņu savos vārtos. Spēlē pārliecinoši ar 10:5 uzvaru izcīnīja mājinieki, tomēr cēsnieki kopumā izdarīja pat par 10 metieniem vairāk kā pretinieki – 38 pret 28.

Sērijas ceturtā spēle jau šo svētdien, kad vēlreiz pulksten 20:00 abas komandas krustos nūjas Kocēnu sporta namā. Sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2:1 atrodas “Pārgauja”, tāpēc šīsdienas spēle cēsniekiem būs ļoti svarīga, lai pēc nedēļas savā laukumā jau atgūtu vadību sērijā.