UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

“Lekrings” panāk 3:2, šodien Cēsīs iespēja noslēgt sēriju

03.06.2016

o_1ad4ch8431r31g341j6d1phq1p3q18Sestdien, 5. martā, Cēsu “Lekrings” florbolisti viesos ar 9:6 pieveica “Rubeni”, panākot vadību sērijā ar 3:2. Jau šovakar 18:00 Cēsu sporta kompleksā komandas aizvadīs sērijas sesto spēli, kas uzvaras gadījumā var ievest cēsniekus pusfinālā.

Spēle Kocēnu sporta namā iesākās spraigi un dinamiski. Pirmās 20 minūtes noslēdzās ar neizšķirtu 2:2. Neveiksmīgi cēsniekiem izvērtās otrā trešdaļa, kad spēles 30. minūtē “Rubene” spēja panākt jau 5:3. “Lekrings” nesteidzīgi sāka atspēlēšanos un trešdaļas izskaņā Trekše samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Tikai mača 50. minūtē Cēsu florbolisti spēja panākt izlīdzinājumu, tomēr ātri vien Lapiņš vēlreiz vadībā izvirzīja “Rubeni”. Mača izskaņā “Lekrings” apliecināja savu uzbrukuma potenciālu, 10 minūtēs gūstot četrus bezatbildes vārtus, svinot uzvaru ar 9:6. Ar 5 (3+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Andris Rajeckis, bet labākā spēlētāja balvu saņēma divu vārtu autors Pēteris Trekše.

Sērijas sestā spēle gaidāma jau šodien, kad pulksten 18:00 komandas tiksies Cēsu sporta kompleksā! Uzvaras gadījumā “Lekrings” jau šajā nedēļas nogalē var noslēgt ceturtdaļfināla sēriju, taču “Rubene” pavisam noteikti vēl grib atgriezties Kocēnos uz sērijas septīto maču. Esi klāt un atbalsti!