UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

“Lekrings” pārliecinoši uzvar 7. spēli un iekļūst pusfinālā

03.10.2016

o_1adenmpo81ppr191oq3rt071tki24Trešdienas vakarā izšķirošajā septītajā ceturtdaļfināla sērijas mačā Cēsu “Lekrings” ar 6:1 pārliecinoši sakāva “Rubeni”, triumfējot sērijā ar 4:3. Par mača galvenajiem varoņiem kļuva Toms Šmits (2+1) un Andis Višņevskis (2+0).

Abas komandas sēriju bija novedušas līdz baltkvēlei, jo uz izšķirošo spēli Kocēnu sporta nama tribīnes sāka pildīties jau 2 stundas pirms mača sākuma, bet 30 minūtes pirms mača sākuma brīvu skatītāju vietu zālē vairs nebija.

Spēli drošāk iesāka “Lekrings”, tomēr pamatīgā trokšņa dēļ starp spēlētājiem radās komunikācijas kļūda, kas noveda pie skaitliskā sastāva pārkāpuma, kam sekoja vēl viens divu minūšu noraidījums. “Rubene” prasmīgi izmantoja radušos situāciju un mača 8. minūtē Matisons atklāja spēles rezultātu. Ilgi nevilcinoties, Cēsu florbolisti devās prettriecienā, un divu minūšu laikā trīs reizes piespieda Aldiņu kapitulēt. Otrajā trešdaļā rezultāts ilgstoši saglabājās nemainīgs – 3:1, taču otrā perioda vienīgos vārtus, izmantojot vairākumu, guva Višņevskis. Uz sērijas noslēdzošo trešdaļu cēsnieki izgāja ar trīs vārtu pārsvaru. 43. minūtē Šmits panāca jau 5:1, bet 10 minūtes pirms mača beigām pēdējo naglu “Rubenes” vārtos iedzina Rajeckis, panākot jau 6:1. Atlikušajā laikā mājinieki vēl centās atgūt zaudēto, tomēr viņu spēki bija nepietiekami, lai kaut vēl reizi pārspētu Krūmiņu. Ovāciju pavadīti Cēsu florbolisti noslēdza spraigo sēriju ar “Rubeni” un kvalificējās pusfinālam.

“Lekringa” pretinieki pusfinālā būs regulārās sezonas uzvarētāji “Lielvārde”, kas ceturtdaļfināla sērijā ar 4:1 pārspēja Liepājas “Kuršus”. Abu komandu pirmās spēles Lielvārdes novada sporta centrā gaidāma jau šo sestdien un svētdien, 12. un 13. martā, pulksten 19:00! Esi klāt un atbalsti!