UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Lekrings sagrauj Lielvārdi

10.25.2020

DSC01889Cēsu “Lekrings” sestdien  savā laukumā ar 13:8 (2:1 ; 6:2 ; 5:5) sagrāva komandu “Lielvārde/FatPipe”. Pa četriem rezultativitātes punktiem guva Rūdis Jermacāns [14], Krišs Treimanis [37] un Kevins Šmits [62], savukārt ar hat-trick atzīmējās Andris Rajeckis [23] un Jānis Melderis [13].

Neveiksmīgi aizvadījām iepriekšējo spēli, kad savā laukumā ar 3:5 piekāpāmies Stalbes “Pārgaujai”, lai gan atradāmies vadībā gan pēc pirmās, gan pēc otrās trešdaļas. Bijām spiesti iztikt bez sava rezultatīvākā florbolista Jorena Malkava [17] 11 (6+5). Tāpat spēlēt nevarēja Bruno Beķeris. Sastāvā atgriezies aizsargs – pieredzējušais Kristiāns Miezītis [89].

Abas komandas pirms šīs spēles bija piedzīvojušas tikai pa vienam zaudējumam. Spēles rezultātu 10. minūtē atklāja lielvārdietis Markuss Nazarovs. Līdz pirmajām pārtraukumam vadībā ar 2:1 izvirzījās cēsnieki, divus vārtus guva Emīls Dzalbs. Otrās trešdaļas laikā Lekrings ieguva jau piecu vārtu pārsvaru (8:3), bet 53. minūtē panācām pat 9 vārtu pārsvaru 13:4. Atlikušajā laikā nedaudz veiksmīgāk spēlēja lielvārdieši, gūstot četrus vārtus, pēdējās 10 minūtes spēlējot sešatā. Lekringam bumbiņu tukšajos vārtos tā arī neizdevās iemest.

Vērtīgākā spēlētāja gods Robertam Zandem [34], viņa kontā 2 (1+1) punkti. Pēc šīs uzvaras Cēsu “Lekrings” ar 15 punktiem pakāpjas uz otro vietu turnīra tabulā.

Paldies skatītājiem par pacietību visu spēles laiku pavadot maskās, un ceram, ka nelikām vilties. Abas komandas kopā iemeta 21 vārtus, kas ir šīs sezonas rekords ELVI florbola virslīgā. Jāatzīmē, ka līdz šim abas komandas varēja lepoties arī ar labāko aizsardzību, ielaižot vismazāk vārtu iepriekšējās spēles: Lekrings 23, un Leilvārde Fatpipe 20. Pēc sestdienas vakara grautiņiem šie cipari ir mainījušies: 31 un 36, Lekringam apdzenot Lielvārdiešus un vienlaikus palaižot priekšā Ulbrokas komandu, kuriem ir tikai 29 ielaisti vārti.

avots: sportacentrs.com