UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

“Lekrings” zaudē mājās, izšķirošā 7. spēle trešdien Kocēnos

03.07.2016

IMG_7106Svētdienas vakarā ELVI florbola līgas ceturtdaļfināla sestajā mačā Cēsu “Lekrings” ar 4:5 atzina “Rubenes” pārākumu. Sērijā atkal ir neizšķirts 3:3, bet izšķirošais mačs gaidāms jau šo trešdien Kocēnos!

Svētdienas vakarā uz spēli Cēsu sporta kompleksā bija ieradušies vairāk kā 1100 abu komandu atbalstītāju. Skaļu ovāciju pavadīti rezultātu atklāja mājinieki, kad precīzs bija Dāvis Vilders. Drīz vien “Rubene” spēja panākt neizšķirtu, bet, tuvojoties trešdaļas izskaņai, arī pirmo reizi izvirzīties vadībā – 2:1. Spēlējot vairākumā, spēles 30. minūtē Rajeckis panāca izlīdzinājumu, tomēr jau nākamajā nomaiņā Bērziņš atjaunoja vadību viesiem. Vēl pēc minūtes cēsnieki vēlreiz kļūdījās savā aizsardzības zonā, kas nodrošināja “Rubenei” divu vārtu pārsvaru – 4:2. Turpinājumā “Lekrings” uzņēma apgriezienus, tāpēc viesiem nācās nopelnīt uzreiz divus divu minūšu noraidījumus. Spēlējot 5 pret 3, vārtus vairākumā guva Andris Rajeckis. Jau trešās trešdaļas sākuma cēsniekiem izdevās atspēlēties, kad veiksmīgs metiens padevās Trekšem. Precīzi minūti pēc Pētera vārtu guvuma “Rubene” izveidoja pretuzbrukumu, kurā veiksmīgi no aizvārtes izlekušo bumbiņu vārtos meta Akūlovs. Atlikušajā laikā “Lekrings” vairākkārtīgi bīstami apdraudēja Aldiņa sargātos vārtus, tomēr vēlreiz panākt izlīdzinājumu neizdevās. Cēsu komandas rindās labākā spēlētāja godu saņēma divu vārtu autors Andris Rajeckis.

Rezultāts sērijā pēc 6 aizvadītiem mačiem kļuvis 3:3, bet sērijas pēdējā un izšķirošā septītā spēle norisināsies trešdienas vakarā pulksten 20:30 Kocēnu sporta namā. Esi klāt un atbalsti!