UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

No Irlavas atvesti divi punkti

11.08.2020

JanisAtIrlava

Sestdien viesojāmies pie “Irlava/Avant”, kas astoņās spēlēs bija tikusi pie trim uzvarām. Pirmajā trešdaļā laikā pēc Kevina Šmita [62] un Krišjāņa Tiltiņa [15] precīzajiem metieniem izvirzījāmies vadībā ar 2:0.

37. minūtē rezultāts kļuva neizšķirts (2:2), pa golam iemeta irlavnieki Mareks Stančiks un Renārs Stančiks. Līdz otrās trešdaļas beigām cēsnieks Andris Rajeckis [23] vēlreiz vadībā izvirzīja mūsējos (3:2), taču trešajā trešdaļā vēl vienus vārtus guva Irlavnieks Renārs Stančiks, atjaunojot neizšķirtu – 3:3.

30 sekundes pirms pamatlaika beigām cēsniekiem uzgavilēt lika viņu aizsarga Jāņa Rajecka precīzais raidījums spēlējot vairākumā  – “Lekrings” varēja svinēt uzvaru ar 4:3, turnīra tabulā ierakstot divus punktus. Lieliski vārtos darbojās visa Irlavas komanda, sevišķi jāatzīmē Māra Roņa veikums. Lekrings pa pretinieka vārtiem izdarīja 50 metienus.
Tik daudz, kā nekad.

Par labāko spēlētāju tika atzīts izšķirošo vārtu autors Jānis Rajeckis, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti. Cēsu “Lekrings” pēc šīs uzvaras ar 20 punktiem turnīra tabulā ieņem 2. vietu.

Saite uz spēles labākajiem momentiem YouTube.
avots un ekrānšāviņš no: floorball.lv