UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

“Pārgauja” sagādā cēsniekiem ceturto zaudējumu sezonā

01.14.2017

MG_85591   13. janvārī, melnajā piektdienā Cēsu “Lekrings” viesos ar 5:7 atzina Stalbes “Pārgaujas” pārākumu. Labākā spēlētāja gods bijušajam pārgaujietim Olafam Zvīnim.

Spēles sākums pārpildītajā Stalbes vidusskolas zālē izvērtās aktīvs, agresīvs un spilgtām epizodēm bagāts. Abas komandas ātri vien apmainījās ar teicamām epizodēm. Kādā no epizodēm bumbiņa nonāca aiz Krūmiņa muguras, radot nelielu jucekli, bet tiesnesis pieņēma ļoti diskutablu un apšaubāmu lēmumu, ieskaitot vārtu guvumu. Trešdaļas turpinājumā cēsnieki vairākkārt labi uzbruka, tomēr pie pirmajiem vārtiem izdevās tikt tikai 15. minūtē, kad Andris Rajeckis realizēja skaitlisko vairākumu. Lai arī pirmajā trešdaļā iniciatīva nepiederēja nevienai no komandām, pēdējo piecu minūšu laikā “Pārgauja” pamanījās gūt divus vārtus, panākdami vadību 3:1.

Otrajā periodā abas komandas vēl vairāk atraisījās un katra izpildīja vairāk nekā desmit metienus pa pretinieku vārtiem, attiecīgi cēsniekiem 15 un “Pārgaujai” 11. Spēles vidū Olafa Zvīņa raidījums vārtu virzienā bija sekmīgs, sadeldējot pārsvaru līdz minimumam. Vārtu guvums viesiem mazliet atraisīja rokas, bet 37. minūtē Aleksandrs Abramovs izkapāja vārtus, atjaunojot līdzsvaru uz spēles tablo. Pus minūti pēc Abramova vārtiem “Pārgauja” tika pie labas standartizspēles viesu laukuma pusē. Pēc pāris meistarīgām piespēlēm no vārtu priekšas labs metiens padevās bijušajam lekringietim Kristiānam Miezītim, kas pirms pēdējās trešdaļas atkal izvirzīja vadībā mājiniekus.

Pamatlaik noslēdzošās 20 minūtes mazliet aktīvāk iesāka mājinieki un viņu centieni nesa augļus. Vispirms no vārtu priekšas precīzs bija Ābols, pēc tam, izejot viens pret vienu ar vārtsargu, nekļūdīgs bija arī Lauga. Nepilnas desmit minūtes pirms trešdaļas noslēguma Malkavs ar tālu vilkto metienu ļāva uzgavilēt sabraukušajiem cēsniekiem. “Lekrings” aizvien vairāk spēkus koncentrēja uzbrukumam, tāpēc “Pārgaujai” radās lieliskas iespējas pretuzbrukumiem. Vienā no tādiem netverams metiens padevās Edgaram Puriņam. Mača noslēgumā Cēsu florbolisti vairākkārt mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet neko vairāk par vienu vārtu atspēlēšanu tā arī nebija pa spēkam. “Pārgauja” svinēja uzvaru ar 7:5, reabilitējoties par pirmajā aplī Cēsīs piedzīvoto zaudējumu.

Cēsu “Lekrings” piedzīvojuši otro neveiksmi 2017. gadā un ceturto šajā sezonā, tomēr aizvien saglabā trešo vietu turnīra tabulā. Jau rīt cēsniekiem priekšā sezonas tālākais izbraukums uz Liepāju. Spēlei būs iespējams sekot līdzi Sportacentrs.com interneta translācijā no pulksten 17:00.