UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

PlayOff: Ceturdaļfināls Lekrings – Kurši Ekovalis

02.28.2019

Ekspertu viedoklis no sportacentrs.com:
ceturdala
Jau šajā nedēļas nogalē sāksies izšķirošie brīži Elvi vīriešu florbola līgas turnīrā, astoņām labākajām vienībām doties cīņā izslēgšanas turnīrā. Cīņa par vietu pusfinālā gaidāma ļoti spraiga.

Neskatoties uz to, ka Cēsu komanda Latvijas čempionātā spēlē kopš pirmās dienas un arī liepājnieki nav nekādi pirmziemnieki, abām komandām gaidāma pirmā duelēšanās izslēgšanas spēļu turnīrā. Cēsnieki aizvadījuši varenu regulārās sezonas otro pusi, ne vien iekļūstot izslēgšanas turnīrā, bet arī iegūstot sava laukuma priekšrocības. Ņemot vērā, ka šajā pārī tiksies komandas, kuras ģeogrāfiski šķir daudz kilometru, sava laukuma priekšrocībām var būt sevišķi liela nozīme. Turklāt liepājnieki izbraukumā līdz šim spēlējuši ne sevišķi sekmīgi.

Cēsnieki pēdējās divās sezonās sezonu noslēguši jau pēc ceturtdaļfināliem, savukārt liepājnieki labāko četriniekā nav iekļuvuši vēl ne reizi, pēc vienas sezonas izlaišanas atkal nodrošinot vietu izslēgšanas turnīrā. Šī statistika paver labas iespējas kā vieniem, tā otriem ar optimismu raudzīties gaidāmās sērijas virzienā. Regulārajā turnīrā abas komandas gana pārliecinoši tika pie panākumiem savā laukumā, liepājniekiem uzvarot ar 8:3, bet sezonas beigu daļā cēsniekiem revanšējoties ar 7:4.

Dueļi būs ļoti spraigi un neprognozējami. Lai tie būtu vēl aizraujošāki, būtu labpaticies ja regulārās sezonas tabulā vietām būtu samainījušās Cēsu un Talsu komandas (vai Liepājas un Kocēnu). Tad vienu ceturtdaļfināla sēriju veidotu abu Kurzemes komandu divkauja, bet otru pāri veidotu Vidzemes florbola saldais ēdiens starp “Lekringu” un “Rubeni”. Taču arī pašreizējie pāri sola garas ceturtdaļfinālu sērijas.

Lai vai kā, līdz 21. marta vakaram ir jānoskaidro tās četras komandas, kas turpinās ceļu pretim galvenajai trofejai, jo jau 23. martā ieplānoti pirmie pusfinālu mači.