UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Regulārā sezona noslēgta ar uzvaru!

02.23.2020

IMG_2742

Savu pēdējo regulārās sezonas spēli Lekrings aizvadīja sestdienas vakarā mājas laukumā, kurā kā viesi tika uzņemta Stalbes Pārgauja. Lai arī pēc spēles Ogrē cēsinieki bija sev nodrošinājuši 1. vietu turnīra tabulā, uz laukuma katrs spēlētājs devās cīņas gatavībā, kas nesa pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 10:3.

Sezonas pirmo savstarpējo spēli abas komandas aizvadīja Kocēnu Sporta namā. Šajā cīņā pārāki izrādījās pārgaujieši, taču tikai par mata tiesu – uzvarētājs tika noskaidrots vien pēcspēles metienos, turklāt, katrai komandai izdarot 10 metienus uz pretinieku vārtiem.

Spēle Cēsīs šķita diametrāli pretēja. Lielā mērā tāpēc, ka pretinieku komanda šobrīd nespēj rādīt ierasto sniegumu dažādo spēlētāju traumu dēļ. Cīņu no soliņa vēroja divi no Pārgaujas līderiem – Lauris Ābols un Edgars Puriņš. Taču, neatkarīgi no iztrūkuma pretinieku rindās, cēsinieki uz laukuma devās noskaņojušies kārtīgai cīņai. Pirmajā periodā Lekrings bumbiņu vārtos trieca četras reizes, tā arī nesaņemot atbildi no pretiniekiem. Viesi savu rezultātu atklāja vien otrā perioda sākumā, gūstot divus vārtus nepilnu divu minūšu intervālā. Taču Lekrings turpināja neatlaidīgi uzbrukt pretinieku vārtiem līdz pat spēles noslēguma signālam. Mājinieku faniem par prieku, tika gūti vēl seši vārti, kamēr viesi no kaimiņu novada rezultatīvi bija tikai vienu reizi visā atlikušajā spēlē.

Ar augstāko gūto punktu skaitu šajā spēlē izcēlās trīs Lekrings spēlētāji. Trīs punktus guva Emīls Dzalbs #6 (1+2), Jorens Malkavs #17, kuram šoreiz hat-trick, un Pauls Erenbots #27 (2+1). Kā vērtīgāko laukuma spēlētāju sveica Jāni Rajecki #19, kuram divas rezultatīvas piespēles.

Ar skaistu un pārliecinošu uzvaru Lekrings noslēdz regulāro turnīru un iesoļo izslēgšanas spēļu kārtā. Vienlaicīgi ar spēli pret Pārgauju, aizraujošā trillerī tika noskaidrota arī tabulas 8. vietas komanda – FBK Valmiera. Viņi, pateicoties uzvarai pēcspēles metienots pret LH.LV/Oxdog Ulbroka un agustākam gūto/zaudēto vārtu koeficientam, “nocēla” pēdējo play-off vietu līgas jaunpienācējai Irlavai.

Tas nozīmē, ka vismaz četras nākamās spēles Lekrings aizvadīs Vidzemē, cīnoties par vietu pusfinālos pret valmieriešiem. Izslēgšanas spēļu kārta sākas jau nākamajā sestdienā plkst. 18.00 Cēsu Sporta komleksā. Lekrings aicina visus fanus ierasties tērpušos zili-baltā un atbalstīt komandu cīņā par iespēju aprīlī spēlēt Arēnā Rīga!