UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Sestdien Cēsīs viesosies “Ulbroka”, svētdien spēle Ķekavā

01.18.2017

32224039011_cd3945cacd_k   Otro nedēļu pēc kārtas “Lekrings” florbolistus sagaida spraiga nedēļas nogale. Sestdien Cēsīs ieradīsies līgas vicelīderi “Triobet/Ulbroka”, bet svētdien cēsnieku ceļš vedīs uz Ķekavu! Esi klāt un atbalsti!

Pagājušo nedēļas nogali “Lekrings” aizvadīja ar mainīgām sekmēm. Piektdienas vakarā, viesojoties pie ELVI līgas ģeogrāfiski tuvākajiem pretiniekiem Stalbē, cēsnieki piedzīvoja zaudējumu “Pārgaujai” ar 5:7. Pēc vienas dienas atpūtas cēsnieki mēroja 300 kilometrus uz vējaino Liepāju. Tālais ceļš nebija veikts velti, komandas vārtsarga Markusa Plūduma debijas mačā vidzemnieki spraigā cīņā ar 4:3 apspēlēja “Kuršu”.

Sestdiena, 21. janvāris, “Lekrings” – “Triobet/Ulbroka” (17:00)

Šīs nedēļas pirmajā mačā, kas norisināsies sadarbībā ar kluba atbalstītāju VENDEN, Cēsu “Lekrings” savā laukumā uzņems “Triobet/Ulbroka” florbolistus, kuri izcīnījuši desmit uzvaras pēc kārtas. Ulbrokieši līdzšinējās 16 spēlēs izcīnījuši 40 punktus, tikai par punktu atpaliekot no līderes, savukārt “Lekrings” ar 15 spēlēs iegūto 31 punktu atrodas tabulas trešajā vietā.

Regulārās sezonas pirmajā duelī komandas tikās Ulbrokā. Spēles gaitā vadībā atradās te vieni, te otri, tomēr trešajā trešdaļā mājinieki bija mazliet veiksmīgāki, sagādājot cēsniekiem sezonas pirmo zaudējumu ar 5:6. Toreiz neapturams bija Andris Rajeckis, kurš izcēlās ar četriem punktiem (3+1) un “hat-trick”!

“Triobet/Ulbroka” rindās rezultatīvākais ar 33 (20+13) punktiem ir Kristers Eglītis, bet Juris Gribusts izcēlies ar 17  (14+17) rezultatīvajām piespēlēm. Pretinieku sastāvā pēc savainojumu izārstēšanas atgriezušies trīs potenciālie līderi – Edžus Ceriņš, Kaspars Šķēls un Jānis Jaunzems. Teicamu sniegumu demonstrē ulbrokiešu vārtsargs Ivars Dišereits, kurš laukumā pavadītajās 670 minūtēs atvairījis 85,11% metienu.

Svētdiena, 22. janvāris, “Ķekava” – “Lekrings” (19:00)

Jau nākamajā vakarā “Lekringu” pie sevis sagaidīs turnīra pastarīši “Ķekava”. Ar 13 spēlēs izcīnītajiem 11 punktiem ķekavieši pagaidām ir pēdējie, divpadsmitie. Tiesa, bulldogiem atliek izcīnīt tikai divas uzvaras un arī viņi klauvēsies pie play-off sliekšņa.

Komandu šīs sezonas pirmajā tikšanās reizē Cēsīs mājinieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 12:5. Mača 34. minūtē “Lekrings” atradās vadībā ar 7:0, bet spēles otrajā pusē “Ķekava” spēja uzlabot savu sniegumu, neļaujot cēsniekiem piedzīvot graujošu uzvaru. Toreiz lieliski sev atvēlēto laiku aizvadīja vārtsargs Normunds Krūmiņš, bet Andris Rajeckis atzīmējās ar 5 (1+4) rezultativitātes punktiem.

“Ķekavas” vadošo spēlētāju pulku pārsvarā veido jaunie florbolisti. Neticamu rezultativitāti demonstrējis 16 gadus vecais Klāvs Jansons, kurš 13 spēlēs atzīmējies ar 36 (30+6) punktiem, bet viņa brālis Matīss ticis pie 23 (11+12) punktiem. Par vārtu drošību rūpējas bijušais FK “Rīga” vārtsargs Edgars Jemeļjanovs, kurš spējis neitralizēt 78% pretinieku metienu.