UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Sīvā un līdzīgā cīņā piekāpjamies Pārgaujai

12.08.2019

LEK_PAR_2019 (4)Sestdien izbraukuma spēlē Lekrings tika uzņemti Kocēnos, kur stājās pretī SK Pārgauja vienībai. Nevienam flobola entuziastam nav noslēpums, ka spēles strap tieši šīm divām komandām ir neparedzamas un intrigas pilnas; arī šī reize nebija izņēmums. Ļoti līdzvērtīgā spēlē Lekrings puiši piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 4:3, cīņā, kur uzvarētājs tika noskaidrots 65 minūtēs un papildu 20 pēcspēles metienos.

Spēles gaita bija līdzvērtīga, taču trešās trešdaļas pirmajā daļā Lekrings bija panācis divu vārtu pārsvaru ar rezultātu 3:1; vārtus komandas labā bija guvuši Kevins Šmits #62, Andris Rajeckis #23 un Kaspars Lisovskis #81, pa piespēlei Melderim #13, Bulmeisteram #18 un Rīsmanim #8. Līdz ar to, vairāk par vienu rezultivitātes punktu šajā cīņā neviens no spēlētājiem neguva.

Lekringam tomēr neizdevās saglabāt pārsvaru un pēdējās trešdaļas otrajā pusē Stalbes komanda panāca izlīdzinājumu uz tablo – 3:3. Ar šādu rezultātu beidzās gan spēles pamatlaiks, gan pagarinājums, kas nozīmē, ka uzvarētāju noteica pēcspēles metienu sērijā. Taču arī tajā neviena no komandām nebija gatava padoties un, lielā mērā pateicoties abu komandu vārtu vīru meisterīgumam, uz abiem vārtiem kopā tika veikti 20 “bullīši“. No tiem, Pārgaujai pietika vien ar 3 precīziem raidījumiem no 10, lai triumfētu šajā spēlē. Lekrings rindās precīzus metienus veica Pauls Erenbots #27 un Andris Rajeckis #23, ar ko diemžēl šajā sērijā bija par maz. Pelnīti, par komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Markuss Plūdums #1, kurš atvairīja 32 no 35 pretinieku izdarītiem metieniem.

Toms Rīsmanis #8, kurš šajā spēlē guva vienu rezultivitātes punktu, par spēli komentē: “Varēja redzēt ka laukumā tikās divas labas un vienlīdzīgas komandas. Jāuzteic abu vienību vārtsargi. Lai gūtu uzvaru pamatlaikā pietrūka momentu realizācija; mums iespējas bija, bet neizdevās tās izmantot kritiskos brīžos. Arī pēc zaudējuma komandā noskaņojums ir salīdzinoši labs. Esam sekmīgi iesākuši sezonu, tapēc šāds zaudējums var izrādīties noderīgs, lai sevi “sapurinātu”. Paša individuālo spēli grūti komentēt, bet noteikti varēju rādīt labāku sniegumu. Lēnām sāku atgriezsties formā, jo sagatavošanās posmā un sezonas sākumā bija dažādas veselības problēmas.”

Ar šo spēli ir noslēdzies sezonas pirmais aplis. Sezonai esot aizvadītai pusē, Lekrings turnīra tabulā ierindojas 2. vietā ar 24 punktiem (līdz šim zaudētas 3 spēles). Tabulas pirmo vietu ieņem Ulbrokas komanda, kas ir aizvadījusi par vienu spēli vairāk; viņeim – 28 punkti 12 spēlēs.

2. apli Lekrings sāks piektdien, 13. decembrī, dodoties izbraukumā uz Ķekavu. Sezonas sākumā, kad Ķekavas komanda stājās pretī Lekringam Cēsīs, tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 4:1.