UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Uzvara pret FBK Valmiera

09.26.2020

Peiktdien Cēsīs “Lekrings” ar 9:6 izcīnija otro uzvaru divās spēlēs, pārspējot arī FBK Valmiera.
IMG_0726

Ar 5 (3+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Jorens Malkavs.

Cēsīs piektdien nūjas krustoja divas komandas, kas līdz šim bija izcīnījušas pa uzvarai – “Lekrings” un FBK “Valmiera”. Šī spele bija arī savdabīgs iepriekšējās, nepabeigtās sezonas ceturdaļfināla turpinājums, kurā komandas bija aizcīnījušās līdz 5 spēlei (kura tā arī nenotika), sērijā esot neizšķirtam 2:2.

Jau 2. minūtē rezultātu atklāja šis sezonas debitants Bruno Beķeris (1:0) viņam pirmie vārti spēlējot Vīriešu virslīgā. Pēc pirmās trešdaļas iekrāts divu vārtu handikaps – 4:2. Otrās trešdaļas gaitā pārsvaru pat dubultojām (8:4), bet galarezultātā svinējām uzvaru ar 9:6.
Rezultatīvākais ar 5 (3+2) punktiem bija Jorens Malkavs, kurš saņēma arī vērtīgākā spēlētāja balvu. Komandas biedram Andrim Rajeckim 3 (2+1) punkti, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Bruno Beķeris un Toms Rīsmanis.

avots: floorball.lv